forumnju na kartęusługiWymiana karty SIM a blokada wyłączenia PIN

Wymiana karty SIM a blokada wyłączenia PIN

 

Wymiana karty SIM a blokada wyłączenia PIN (2016-09-17 13:23)

Cześć,
  
jakiś czas temu moja karta internetowa przestała działać. Korzystałem z niej okazjonalnie, więc nie spieszyło mi się z jej wymianą. Według najnowszych informacji najnowsze karty nju będą miały możliwość zdjęcia kodu PIN - http://www.telepolis.pl/wiadomosci/karty-sim-nju-z-mozliwoscia-zdjecia-kodu-pin-,2,3,37060.html. Czy przy wymianie również dostanę taką kartę usimMC? 

 

Wymiana karty SIM a blokada wyłączenia PIN (2016-09-18 01:17)

Kombinacja z pin czy bez pin to dla nju kasa. 25zł za każdą sensowną czy nie sensowną wymianę to kasa dla Orange/nju.

 

Wymiana karty SIM a blokada wyłączenia PIN (2016-09-18 09:04)

Z tym, że ja nie o to pytałem. Pytałem czy nowa karta będzie miała nieściągalny PIN czy nie. 

~mnn

 

Wymiana karty SIM a blokada wyłączenia PIN (2016-09-18 10:58)

tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą.
Póki co jest to wersja głoszona przez telepolis, bo Nju oficjalnie tego nie gwarantuje.
Jeśli po wymianie dostaniesz kartę z zablokowaną możliwością zmiany PIN to co najwyżej możesz pisać reklamację do Telepolis, że podali nieprawdziwą informację.
Sugeruję poczekać, aż użytkownicy hurtowo sami potwierdzą, że dostają karty SIM bez narzuconego PIN-u i dopiero wtedy zamówić nową kartę.
Składanie zamówienia w tej chwili jest dość ryzykowne ale jak lubisz przecierać szlaki to chętnie przeczytam jaką kartę dostaniesz :)

odpowiedź

Wymiana karty SIM a blokada wyłączenia PIN | mnn (17.09.2016, 13:23)

Cześć,
  
jakiś czas temu moja karta internetowa przestała działać. Korzystałem z niej okazjonalnie, więc nie spieszyło mi się z jej wymianą. Według najnowszych informacji najnowsze karty nju będą miały możliwość zdjęcia kodu PIN - http://www.telepolis.pl/wiadomosci/karty-sim-nju-z-mozliwoscia-zdjecia-kodu-pin-,2,3,37060.html. Czy przy wymianie również dostanę taką kartę usimMC? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników