2 karty SIM

 

2 karty SIM (2013-08-08 11:56)

Witam


Chciałem zadać pytanie czy jest mozliwośc aktywowania drugiej karty SIM do mojego numeru. Posiadam opcję z rachunkiem. Kartę mam w telefonie i nie używam transmisji danych na nim bo zwyczajnie na małym ekranie nie jest to wygodne... chciałbym drugą karte tylko i wyłacznie do transmisji danych mieć w tablecie... 


Czy to możliwe?


dzięki i pozdrawiam ;)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~karol_i

 

2 karty SIM (2013-08-08 13:14)

Nie ma możliwości, żeby dwie kart SIM z tym samym numerem telefonu, działały w jednym czasie.

Zostaje Ci zakup drugiej karty np: prepaid z innym numerem telefonu i korzystanie z niej. Poza tym, jeżeli interesuje Cię tylko dostęp do internetu mobilnego, bez potrzeby podpisywania umowy,  to są ciekawsze oferty niż te w NJU, np: Orange free na kartę.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

2 karty SIM (2013-12-24 07:01)

Może odświeżę starszy temat ale widzę, że nikt nic sensownego nie napisał...


Otóż kolego pigula jest to technicznie możliwe bo w T-mobile i Plusie da się mieć dwie karty jednocześnie przypisane do jednego numeru. Drugą można wrzucić np w tablet lub do telefonu w aucie. Pytanie tylko czy Orange/Nju posiada gdzieś w ofercie taką mozliwość?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~karol

 

2 karty SIM (2013-12-28 11:23)

Witam,
W jakim okresie od złożenia zapytania otrzymam wiadomość na temat karty MICRO SIM bo moj nowy telefon karty SIM nie obsługuje? czekam i czekam...

[edytowane przez emilka o 11:23 w dniu 2013-12-28]
 

2 karty SIM (2013-12-28 11:37)

Emilka, karta SIM którą otrzymasz, może być jako standardowa lub, po wyłamaniu, jako MICRO.

 

2 karty SIM (2015-11-29 23:31)

odgrzebuję, bo niedawno dzwonili do mnie z Nju proponując druga kartę SIM za 9 zł /miesięcznie. Info o usłudze jest też tutaj:
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/nju-dodatkowy-w-ofercie-nju-z-rachunkiem,2,3,33232.html?cp=1

Komentatorzy ostrzegają jednak, że w przypadku używania drugiej karty, na pierwszej operator nalicza zawsze 39 zł , chociażby wykorzystanie środków było niższe. Dziwne to, ale w Orange - już mniej dziwne, przez >15 lat bycia ich klientem różne ciekawostki na moich fakturach widziałem.

~janick

 

2 karty SIM (2015-12-29 10:19)

2 karty z tym samym numerem eliminują kłopotliwe przekładanie z urządzenia do urządzenia i ciekaw jestem ile takich operacji wytrzymają  ,  u innych operatorów jest to możliwe.

 

2 karty SIM (2017-01-09 13:07)

Czy nadal w nju mobile nie ma możliwości posiadania dwóch kart SIM dla drugiej karty wyłącznie dla internetu?

 

2 karty SIM (2017-03-17 18:46)

to jest odpowiedź na post:

Nie ma możliwości, żeby dwie kart SIM z tym samym numerem telefonu, działały w jednym czasie.

Zostaje Ci zakup drugiej karty np: prepaid z innym numerem telefonu i korzystanie z niej. Poza tym, jeżeli interesuje Cię tylko dostęp do internetu mobilnego, bez potrzeby podpisywania umowy,  to są ciekawsze oferty niż te w NJU, np: Orange free na kartę.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1489772816364

 

2 karty SIM (2017-03-17 18:49)

to jest odpowiedź na post:

Witam


Chciałem zadać pytanie czy jest mozliwośc aktywowania drugiej karty SIM do mojego numeru. Posiadam opcję z rachunkiem. Kartę mam w telefonie i nie używam transmisji danych na nim bo zwyczajnie na małym ekranie nie jest to wygodne... chciałbym drugą karte tylko i wyłacznie do transmisji danych mieć w tablecie... 


Czy to możliwe?


dzięki i pozdrawiam ;)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1489772816364

odpowiedź

2 karty SIM | ~karol_i (08.08.2013, 11:56)

Witam


Chciałem zadać pytanie czy jest mozliwośc aktywowania drugiej karty SIM do mojego numeru. Posiadam opcję z rachunkiem. Kartę mam w telefonie i nie używam transmisji danych na nim bo zwyczajnie na małym ekranie nie jest to wygodne... chciałbym drugą karte tylko i wyłacznie do transmisji danych mieć w tablecie... 


Czy to możliwe?


dzięki i pozdrawiam ;)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników