2 karty SIM

 

2 karty SIM (2013-08-08 11:56)

Witam


Chciałem zadać pytanie czy jest mozliwośc aktywowania drugiej karty SIM do mojego numeru. Posiadam opcję z rachunkiem. Kartę mam w telefonie i nie używam transmisji danych na nim bo zwyczajnie na małym ekranie nie jest to wygodne... chciałbym drugą karte tylko i wyłacznie do transmisji danych mieć w tablecie... 


Czy to możliwe?


dzięki i pozdrawiam ;)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~karol_i

 

2 karty SIM (2013-08-08 13:14)

Nie ma możliwości, żeby dwie kart SIM z tym samym numerem telefonu, działały w jednym czasie.

Zostaje Ci zakup drugiej karty np: prepaid z innym numerem telefonu i korzystanie z niej. Poza tym, jeżeli interesuje Cię tylko dostęp do internetu mobilnego, bez potrzeby podpisywania umowy,  to są ciekawsze oferty niż te w NJU, np: Orange free na kartę.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

2 karty SIM (2013-12-24 07:01)

Może odświeżę starszy temat ale widzę, że nikt nic sensownego nie napisał...


Otóż kolego pigula jest to technicznie możliwe bo w T-mobile i Plusie da się mieć dwie karty jednocześnie przypisane do jednego numeru. Drugą można wrzucić np w tablet lub do telefonu w aucie. Pytanie tylko czy Orange/Nju posiada gdzieś w ofercie taką mozliwość?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~karol

 

2 karty SIM (2013-12-28 11:23)

Witam,
W jakim okresie od złożenia zapytania otrzymam wiadomość na temat karty MICRO SIM bo moj nowy telefon karty SIM nie obsługuje? czekam i czekam...

[edytowane przez emilka o 11:23 w dniu 2013-12-28]
 

2 karty SIM (2013-12-28 11:37)

Emilka, karta SIM którą otrzymasz, może być jako standardowa lub, po wyłamaniu, jako MICRO.

 

2 karty SIM (2015-11-29 23:31)

odgrzebuję, bo niedawno dzwonili do mnie z Nju proponując druga kartę SIM za 9 zł /miesięcznie. Info o usłudze jest też tutaj:
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/nju-dodatkowy-w-ofercie-nju-z-rachunkiem,2,3,33232.html?cp=1

Komentatorzy ostrzegają jednak, że w przypadku używania drugiej karty, na pierwszej operator nalicza zawsze 39 zł , chociażby wykorzystanie środków było niższe. Dziwne to, ale w Orange - już mniej dziwne, przez >15 lat bycia ich klientem różne ciekawostki na moich fakturach widziałem.

~janick

 

2 karty SIM (2015-12-29 10:19)

2 karty z tym samym numerem eliminują kłopotliwe przekładanie z urządzenia do urządzenia i ciekaw jestem ile takich operacji wytrzymają  ,  u innych operatorów jest to możliwe.

 

2 karty SIM (2017-01-09 13:07)

Czy nadal w nju mobile nie ma możliwości posiadania dwóch kart SIM dla drugiej karty wyłącznie dla internetu?

 

2 karty SIM (2017-03-17 18:46)

to jest odpowiedź na post:

Nie ma możliwości, żeby dwie kart SIM z tym samym numerem telefonu, działały w jednym czasie.

Zostaje Ci zakup drugiej karty np: prepaid z innym numerem telefonu i korzystanie z niej. Poza tym, jeżeli interesuje Cię tylko dostęp do internetu mobilnego, bez potrzeby podpisywania umowy,  to są ciekawsze oferty niż te w NJU, np: Orange free na kartę.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1489772816364

 

2 karty SIM (2017-03-17 18:49)

to jest odpowiedź na post:

Witam


Chciałem zadać pytanie czy jest mozliwośc aktywowania drugiej karty SIM do mojego numeru. Posiadam opcję z rachunkiem. Kartę mam w telefonie i nie używam transmisji danych na nim bo zwyczajnie na małym ekranie nie jest to wygodne... chciałbym drugą karte tylko i wyłacznie do transmisji danych mieć w tablecie... 


Czy to możliwe?


dzięki i pozdrawiam ;)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1489772816364

odpowiedź

2 karty SIM | s-krobek (28.12.2013, 11:37)

Emilka, karta SIM którą otrzymasz, może być jako standardowa lub, po wyłamaniu, jako MICRO.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

12 gości i 0 zalogowanych użytkowników