forumnju z rachunkiemusługiHalo Granie - Problem

Halo Granie - Problem

 

Halo Granie - Problem (2013-08-08 18:19)

Witam, wysłałem wczoraj sms, aby zakupić utwór do usługi HaloGranie, wysłałem kod utworu na numer 3333 i dzisiaj otrzymałem odpowiedź "Przepraszamy, ale zamówienie nie może zostać zrealizowane." Co powinienem zrobić, aby aktywować tą usługę poprawnie?
PS. Koszty za niezrealizowane zamówienie zostaną również naliczone?
Pozdrawiam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Halo Granie - Problem (2013-08-08 21:34)

Sprawdź czy da radę zadzwonić pod numer *3333 ( w HG Orangowym poprzez ten nr można zarządzać swoim kontem).

Możesz tez sprawdzić, czy jest aktualnie uruchomiony jakiś utwór: SMS o treści POKAZDOM na numer 3333
Wszystkie komendy związane z aktywacja usługi i zarządzaniem utworami znajdziesz w regulaminie http://halogranie.njumobile.pl/Regulaminy/Regulamin_uslugi_Halo_Granie_www.pdf

Gdy okaże się, że rzeczywiście nie ma żadnego utworu, spróbuj zakupić jeszcze raz ten sam, ewentualnie włączyć jakiś bezpłatny, który oferuje NJU. Co do kosztów, (czy zostały już jakieś naliczone) musisz zgłosić się bezpośrednio do NJU.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Halo Granie - Problem (2013-08-09 16:33)

Pod numerem *3333 otrzymuję informację, że usługa jest niedostępna. A wiadomość POKAZDOM dała taką odpowiedź - Nie jesteś abonentem tej usługi...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~adeo

 

Halo Granie - Problem (2013-08-10 18:04)

U mnie to samo. New Mobile informuje, że to wina administratora usługi Halo Granie - podobno trzeba cierpliwie czekać;)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość

 

Halo Granie - Problem (2018-10-04 19:17)

Do scalenia z wątkiem https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,6200004,title,halo-granie-problem,watek

~jac

odpowiedź

Halo Granie - Problem | adeo (08.08.2013, 18:19)

Witam, wysłałem wczoraj sms, aby zakupić utwór do usługi HaloGranie, wysłałem kod utworu na numer 3333 i dzisiaj otrzymałem odpowiedź "Przepraszamy, ale zamówienie nie może zostać zrealizowane." Co powinienem zrobić, aby aktywować tą usługę poprawnie?
PS. Koszty za niezrealizowane zamówienie zostaną również naliczone?
Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników