forumnju z rachunkiemusługiProblem z zalogowaniem na stronie

Problem z zalogowaniem na stronie

 

Problem z zalogowaniem na stronie (2013-12-20 12:19)

Witam

Zamówiłem i podpisałem z powodzeniem umowę na abonament w nju. W trakcie załatwiania formalności rejestracyjnych na stronie podawałem hasło do logowania na koncie. Obecnie już korzystam od ok. 3 dni z usługi lecz od samego początku nie jestem w stanie zalogować się na tej stronie. Po wpisaniu numeru tel. jako loginu oraz powyżej wspomnianego hasła wyskakuje komunikat że hasło jest nie poprawne. Przy próbie odzyskania hasła i wpisaniu numeru wyświetla się komunikat że numer telefonu nie jest w bazie nju. Myślałem że jest to spowodowane ledwo co załatwionymi formalnościami. Lecz mineły już 3 dni a ja dalej nie mogę się zalogować. W czym problem? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Michał

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~michał

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~danek

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~cj56

odpowiedź

Problem z zalogowaniem na stronie | ~michał (20.12.2013, 12:19)

Witam

Zamówiłem i podpisałem z powodzeniem umowę na abonament w nju. W trakcie załatwiania formalności rejestracyjnych na stronie podawałem hasło do logowania na koncie. Obecnie już korzystam od ok. 3 dni z usługi lecz od samego początku nie jestem w stanie zalogować się na tej stronie. Po wpisaniu numeru tel. jako loginu oraz powyżej wspomnianego hasła wyskakuje komunikat że hasło jest nie poprawne. Przy próbie odzyskania hasła i wpisaniu numeru wyświetla się komunikat że numer telefonu nie jest w bazie nju. Myślałem że jest to spowodowane ledwo co załatwionymi formalnościami. Lecz mineły już 3 dni a ja dalej nie mogę się zalogować. W czym problem? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Michał
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników