brak faktury

 

brak faktury (2013-08-07 08:36)

witam państwa. wczoraj przyszedł do mnie rachunek w wysokości 45 zł z groszami. zdziwiłem się bo wcześniej nic nie wskazywało, żebym przekroczył limit 40 zł( złotówka z groszami to internet). ale przyjmijmy że być może kilka razy odebrałem sms z zagranicy. Pytanie moje jednak dotyczy faktu wedle którego to nie mam dostępu do bieżącej faktury. Czy można to jakoś usprawnić? dopóki jej nie dostanę, nie zamierzam opłacać rachunku. pozdrawiam.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

brak faktury (2013-08-07 08:41)

Faktury są udostępniane do 72h na stronie internetowej i do 72h mogą być wysłane na Twój adres @ od momentu ich wystawienia, (oczywiście jeśli wybrałeś fakturę w formie elektronicznej)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

brak faktury | misiek (07.08.2013, 08:36)

witam państwa. wczoraj przyszedł do mnie rachunek w wysokości 45 zł z groszami. zdziwiłem się bo wcześniej nic nie wskazywało, żebym przekroczył limit 40 zł( złotówka z groszami to internet). ale przyjmijmy że być może kilka razy odebrałem sms z zagranicy. Pytanie moje jednak dotyczy faktu wedle którego to nie mam dostępu do bieżącej faktury. Czy można to jakoś usprawnić? dopóki jej nie dostanę, nie zamierzam opłacać rachunku. pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies