forumnju z rachunkiemofertaczy istnieja opłaty za połączenia odebrane z zagranicznych sieci do NJU ???? bo mi tak nalicza !!!!!!

czy istnieja opłaty za połączenia odebrane z zagranicznych sieci do NJU ???? bo mi tak nalicza !!!!!!

 

czy istnieja opłaty za połączenia odebrane z zagranicznych sieci do NJU ???? bo mi tak nalicza !!!!!! (2013-12-11 16:53)

witam czy jest to błąd sieci. czy tak jest ze naliczane  są kwoty za połączenia odebrane ,"przychodzące "  z krajów uni europejskiej ,ucisliając niemcy  ,oczywiscie gdy znajdujemy się w polsce wszystkie sieci mają taką usługę za darmo i tak jest na całym swiecie!Proszę o odpowiedz ,bo jezeli NJU nalicza według regulaminu TO WTEDY SZYBKO PRZENOSZE NUMER do innej sieci

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

czy istnieja opłaty za połączenia odebrane z zagranicznych sieci do NJU ???? bo mi tak nalicza !!!!!! | pavlo (11.12.2013, 16:53)

witam czy jest to błąd sieci. czy tak jest ze naliczane  są kwoty za połączenia odebrane ,"przychodzące "  z krajów uni europejskiej ,ucisliając niemcy  ,oczywiscie gdy znajdujemy się w polsce wszystkie sieci mają taką usługę za darmo i tak jest na całym swiecie!Proszę o odpowiedz ,bo jezeli NJU nalicza według regulaminu TO WTEDY SZYBKO PRZENOSZE NUMER do innej sieci
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników