forumnju z rachunkiemofertaza krotki numer telefonu

za krotki numer telefonu

 

za krotki numer telefonu (2014-10-15 10:19)

od jakiego czasu nikt nie moze sie do mnie dodzwonic bo rzekomo maja wpisany za krotki numer telefonu, ja moge dzwonic do kazdego - numer ktory sie wyswietla u osoby do ktorej dzwonie jest prawidlowy lecz ta osoba nie moze na niego oddzwonic bo od razu laczy sie z autom sekretarka mowiaca ze numer jest za krotki ....

 

za krotki numer telefonu (2016-06-18 12:36)

Mam to samo. Po zgłoszeniu do BOK czekam na naprawę. Oczywiście nikt nic nie wie. Po prostu tak jest i już, a przecież jakaś przyczyna być musi, zaś sprawdzenie wymaga zadzwonienia na konkretny numer który zgłaszam.

~mir_as_w

 

za krotki numer telefonu (2016-08-03 22:08)

możecie mieć wyłączone lub nieskonfigurowane przekazywanie połączeń w opcjach "gdy zajęty" i "gdy poza zasięgiem". Ma być tam wpisany numer +48500111333

odpowiedź

za krotki numer telefonu | schellerka (15.10.2014, 10:19)

od jakiego czasu nikt nie moze sie do mnie dodzwonic bo rzekomo maja wpisany za krotki numer telefonu, ja moge dzwonic do kazdego - numer ktory sie wyswietla u osoby do ktorej dzwonie jest prawidlowy lecz ta osoba nie moze na niego oddzwonic bo od razu laczy sie z autom sekretarka mowiaca ze numer jest za krotki ....
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies