forumnju z rachunkiemusługi Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ?

Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ?

 

Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ? (2014-09-22 20:49)

Dzisiaj o 11:56 dostałam od was sms-a W związku z naruszeniem PKT.5.2 Regulaminu oferty nju na kartę wypowiadamy umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych. Nie mogę przez to się z nikim skontaktować ! Nie prowadzę żadnej działalności a to, że prowadzę dużo rozmów ze znajomymi oraz w pracy to chyba nic złego.  Codziennie prowadzę dużo rozmów i nie było problemu nagle dzisiaj coś się odwidziało. To już druga taka sytuacja. Po wykorzystaniu 29 zł miały byś nielimitowane rozmowy a wy nagle zrywacie umowę. Chciałabym wiedzieć przynajmniej DLACZEGO ??? Poprzednim razem gdy doładowałam kwotą 30 zł konto już po dwóch dniach zerwaliście umowę.  Proszę o rozwiązanie mojego problemu jak najszybciej bo zostałam odcięta od świata !!!!!

 

Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ? (2014-09-23 13:19)

Od nas...tzn. z forum? Tutaj jest forum użytkowników nju. Przedstaw problem konsultantowi przez tel., czat lub mailem.

odpowiedź

Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ? | gosc098 (22.09.2014, 20:49)

Dzisiaj o 11:56 dostałam od was sms-a W związku z naruszeniem PKT.5.2 Regulaminu oferty nju na kartę wypowiadamy umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych. Nie mogę przez to się z nikim skontaktować ! Nie prowadzę żadnej działalności a to, że prowadzę dużo rozmów ze znajomymi oraz w pracy to chyba nic złego.  Codziennie prowadzę dużo rozmów i nie było problemu nagle dzisiaj coś się odwidziało. To już druga taka sytuacja. Po wykorzystaniu 29 zł miały byś nielimitowane rozmowy a wy nagle zrywacie umowę. Chciałabym wiedzieć przynajmniej DLACZEGO ??? Poprzednim razem gdy doładowałam kwotą 30 zł konto już po dwóch dniach zerwaliście umowę.  Proszę o rozwiązanie mojego problemu jak najszybciej bo zostałam odcięta od świata !!!!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

47 gości i 0 zalogowanych użytkowników