forumnju z rachunkiemusługi Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ?

Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ?

 

Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ? (2014-09-22 20:49)

Dzisiaj o 11:56 dostałam od was sms-a W związku z naruszeniem PKT.5.2 Regulaminu oferty nju na kartę wypowiadamy umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych. Nie mogę przez to się z nikim skontaktować ! Nie prowadzę żadnej działalności a to, że prowadzę dużo rozmów ze znajomymi oraz w pracy to chyba nic złego.  Codziennie prowadzę dużo rozmów i nie było problemu nagle dzisiaj coś się odwidziało. To już druga taka sytuacja. Po wykorzystaniu 29 zł miały byś nielimitowane rozmowy a wy nagle zrywacie umowę. Chciałabym wiedzieć przynajmniej DLACZEGO ??? Poprzednim razem gdy doładowałam kwotą 30 zł konto już po dwóch dniach zerwaliście umowę.  Proszę o rozwiązanie mojego problemu jak najszybciej bo zostałam odcięta od świata !!!!!

 

Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ? (2014-09-23 13:19)

Od nas...tzn. z forum? Tutaj jest forum użytkowników nju. Przedstaw problem konsultantowi przez tel., czat lub mailem.

odpowiedź

Dlaczego dostałem sms-a o treści, że wypowiadacie mi umowę świadczenia usług telekomunikacyjnych ? | dziupla (23.09.2014, 13:19)

Od nas...tzn. z forum? Tutaj jest forum użytkowników nju. Przedstaw problem konsultantowi przez tel., czat lub mailem.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników