forumnju z rachunkiemofertaproblem z sms i połączeniami

problem z sms i połączeniami

 

problem z sms i połączeniami (2014-08-12 12:28)

Witam. od 3 dni nie mogę wysyłać sms a od rana do nikogo zadzwonić. Z telefonem mam wszystko w porządku, pełny zasięg sieci i zapłacony rachunek. Wiec ktoś co może być przyczyna i co można z tym zrobić? Mój telefon to htc desire 200.

~x3julkax3

 

problem z sms i połączeniami (2014-08-12 19:09)

ja mam to samo.

 

problem z sms i połączeniami (2014-08-13 11:49)

Nie moge wysylac sms/mms/i korzystac z internetu - nie moge sie tez z nikim skontaktowac w tej sprawie

 

problem z sms i połączeniami (2014-08-13 13:59)

Mam to samo, na zgłoszony problem przez formularz dostałem odpowiedź komplenie nie związaną z pytaniem. 

 

problem z sms i połączeniami (2014-08-13 17:23)

witam, od tygodnia nie mogę dzwonić i wysyłać sms, mimo, że mam opłacone faktury. nie można się z wami połączyć. czy to jest normalne?

 

problem z sms i połączeniami (2014-08-14 10:57)

Ja również od wczoraj mam problemy z połączeniami i sms'ami. Czy komuś już naprawiono te usługi? dziala już? nie wiem ile będe musiala czekac na cokolwiek

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jarek2

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~luki

 

problem z sms i połączeniami (2014-08-15 11:09)

Od wczoraj nie mogę dzwonić ze swojego telefonu, odbieram połączenia normalnie i bez problemów ale jak ja próbuje się z kimś połączyć to mam sygnał cały czas zajęty. Sprawdzałem to na kilku aparatach i na każdym jest tak samo. Czy ktokolwiek wie o co chodzi?  Zaznaczam że rachunki są płacone na bieżąco.  

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~sajgonka

odpowiedź

problem z sms i połączeniami | alaiis (14.08.2014, 10:57)

Ja również od wczoraj mam problemy z połączeniami i sms'ami. Czy komuś już naprawiono te usługi? dziala już? nie wiem ile będe musiala czekac na cokolwiek
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników