forumnju na kartęofertadoładowanie numeru tymczasowego

doładowanie numeru tymczasowego

 

doładowanie numeru tymczasowego (2014-07-24 19:12)

Czy można doładować numer tymczasowy w nju, który dostałem ze startówką przy przeniesieniu numeru z innej sieci? Numer jeszcze nie został fizycznie przeniesiony, stanie się to 8 sierpnia, ale czy mogę już doładować konto bez obaw, że tego 8 sierpnia środki z doładowania przepadną, czy coś?

~grzegorczyk

 

doładowanie numeru tymczasowego (2014-07-24 22:04)

Przechodzisz na ofertę na kartę?

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~grzegorczyk1

 

doładowanie numeru tymczasowego (2014-08-02 09:30)

Ja miałem kiedyś taką sytuację, że przez przypadek numer tymczasowy przeniosłem do Orange na kartę. Akurat miałem dwie karty nju, i pomyliło mi się po prostu. A żeby wrócić go, musiałem doładować kwotą 5 zł już w Orange, bo przy tej zmianie taryfy wyczyściło mi konto. Numer tymczasowy powrócił do nju bez problemów. Więc raczej można doładować bez obaw, a czy środki zostaną czy przepadną tego nie wiem. Wydaje mi się że nie przepadną, wkońcu jedna karta sim. ;)

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~sasha

 

doładowanie numeru tymczasowego (2014-10-14 17:21)

Jak najbardziej możesz doładować.

 

doładowanie numeru tymczasowego (2018-04-30 09:31)

to jest odpowiedź na post:

Ja miałem kiedyś taką sytuację, że przez przypadek numer tymczasowy przeniosłem do Orange na kartę. Akurat miałem dwie karty nju, i pomyliło mi się po prostu. A żeby wrócić go, musiałem doładować kwotą 5 zł już w Orange, bo przy tej zmianie taryfy wyczyściło mi konto. Numer tymczasowy powrócił do nju bez problemów. Więc raczej można doładować bez obaw, a czy środki zostaną czy przepadną tego nie wiem. Wydaje mi się że nie przepadną, wkońcu jedna karta sim. ;)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1525073466134

odpowiedź

doładowanie numeru tymczasowego | rootix (24.07.2014, 22:04)

Przechodzisz na ofertę na kartę?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników