forumnju na kartęofertaprzeniesienie karty z orange do nju mobile - numer nie zarejestrowany - problem

przeniesienie karty z orange do nju mobile - numer nie zarejestrowany - problem

 

przeniesienie karty z orange do nju mobile - numer nie zarejestrowany - problem (2014-02-12 06:06)

witam
przenosiłem numer z orange do nju mobile po wysłaniu smsa  podanego na stronie otrzymałem komunikat karta nie została zarejestrowana. obecnie nie mogę dzwonić bo karta zachowuje się jak wyłączona (tylko połączenia alarmowe), podobnie jak ktoś dzwoni do mnie ma komunikat " nie ma takiego numeru" gdzie się zgłosić?

~lukiluk

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~zjadaczek

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~lewy

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~marek

 

przeniesienie karty z orange do nju mobile - numer nie zarejestrowany - problem (2014-03-16 09:47)

Do kosultanta z którego próbowałeś przenieś numer (Orange).

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~nju

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1436219096869

odpowiedź

przeniesienie karty z orange do nju mobile - numer nie zarejestrowany - problem | ~lukiluk (12.02.2014, 06:06)

witam
przenosiłem numer z orange do nju mobile po wysłaniu smsa  podanego na stronie otrzymałem komunikat karta nie została zarejestrowana. obecnie nie mogę dzwonić bo karta zachowuje się jak wyłączona (tylko połączenia alarmowe), podobnie jak ktoś dzwoni do mnie ma komunikat " nie ma takiego numeru" gdzie się zgłosić?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

275 gości i 0 zalogowanych użytkowników