Co jest ?

 

Co jest ? (2014-05-03 16:12)

Mam pytanie raczej do obsługi, od jakiegoś czasu jak ktoś do mnie dzwoni po zakończonej rozmowie dostaje Sms-a o koszcie połączenia , a przecież do mnie ktoś dzwonił a nie ja ? ? ? , druga sprawa przed momentem dostałem Smsa o koszcie rozmowy która trwała prawie 3 minuty i suma 0,47 zł , po paru sekundach znów Sms o rozmowie trwającej 37 sekund , a telefon miałem w rękach i nigdzie nie dzwoniłem CO JEST GRANE ! ! !

 

Co jest ? (2014-05-03 20:26)

Daremne to Forum ,....chyba mają  long Weekend  

 

Co jest ? (2014-05-08 00:57)

Na forum zazwyczaj odpowiadają użytkownicy a nie pracownicy nju,  jasli masz pilny problem chyba telefon do bok będzie najszybszym rozwiązaniem.  Ja osobiście nie wiem co może być przyczyną twoich problemow,  u mnie jest ok. 

 

Co jest ? (2014-06-18 23:06)

?

odpowiedź

Co jest ? | zigi (03.05.2014, 16:12)

Mam pytanie raczej do obsługi, od jakiegoś czasu jak ktoś do mnie dzwoni po zakończonej rozmowie dostaje Sms-a o koszcie połączenia , a przecież do mnie ktoś dzwonił a nie ja ? ? ? , druga sprawa przed momentem dostałem Smsa o koszcie rozmowy która trwała prawie 3 minuty i suma 0,47 zł , po paru sekundach znów Sms o rozmowie trwającej 37 sekund , a telefon miałem w rękach i nigdzie nie dzwoniłem CO JEST GRANE ! ! !
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 1 zalogowanych użytkowników