forumnju z rachunkiemofertafaktura wyzsza niz 57 zl ;-)

faktura wyzsza niz 57 zl ;-)

 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-08-16 13:42)

ja niestety trzeci miesiąc płacę kwoty średnio po 80 zł, z rachunku szczegółowego wychodzi mi że od czternastego każdego miesiąca naliczane są jakieś kosmiczne kwoty za połączenia. czternasty to data kiedy przychodzi mi faktura za poprzedni okres rozliczeniowy. njumobile chyba oczekuje że zapłacę przed wystawieniem przez nich faktury. czuję się oszukana przez firmę orange i ofertę njumobile. dzisiaj zgłosiłam reklamację jeśli w najbiższych dniach nikt mi nie wyjaśni o co chodzi w tym oszustwie, to informuję UOKiK oraz URE, z komentarzy na necie wnioskuję że nie tylko ja jestem oszukiwana w ten sposób. będzie kolejna kara dla orange. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-08-16 17:46)

U mnie też zamiast obiecanych 29 zł (co ciekawe wydzwoniłem tylko na 19,40zł wg wykazu rozmów) przyszła faktura na.... 44,17 zł! I to nie jest mój pierwszy rachunek, gdyż pierwszy opiewał na sumę 2,54 że niby jakieś wyrównanie po przeniesieniu numeru.
Sprawa oczywiście zgłoszona do njumobile, ciekaw jestem co odpiszą. Jak coś zaczną ściemniać to bez wahania rozwiązuję umowę (zobaczymy jak działa to miesięczne wypowiedzenie). Generalnie ja nie mam za wiele do stracenia (konkurencja ma podobne oferty) a do tej pory namówiłem już paru znajomych na njumobile. Mam nadzieję że mnie njumobile nie zawiedzie i sprawę szybko rozwiąże.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~michał_z_gdyni

 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-09-04 14:32)

Czytać - co się podpisuje - ale kurier ponagla - więc kiedy to przeczytać??

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~przem1

 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-09-04 23:57)

To nie dajcie sie robić w "bambuko" i ponaglać przez kuriera- za to ma zapłacone- dostarczyć Wam umowę i dać czas na Jej podpisanie. Miescie też na uwadze że NJU mobile wysyła umowę w formie elektronicznej- macie więc możliwośc przeczytania jej przed dostarczeniem przez kuriera, by podczas podpisywania jedynie sprawdzić czy wszystko jest ok.


Dotychczas nie miałem żadnych problemów z fakturami- pierwsza na ok 10zł za okres "przejściowy", ostatnia na 38,75 (75 gr wyrównania za poprzedni okres nju zerowy)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-09-05 22:29)

Naprawdę nie wiem w jaki sposób można przeoczyć informację że do czasu przeniesienia numeru korzysta się z planu nju zerowy. Informacja jest zawarta w smsach od nju, mailach oraz w umowie gdzie wyraźnie pisze że są pobierane opłaty według cennika. Według mnie plan nju zerowy to dobry pomysł bo niby dlaczego miałbym płacić 9 zł abonamentu skoro numer mam nie przeniesiony i korzystam z usług starego operatora? Zawsze można samodzielnie zmienić nju zerowy na buzz przed przeniesieniem numeru. A co do przekroczenia kwoty 29 zł za rozmowy to ani mnie ani moim znajomym jeszcze się to nie udało:)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ravi

 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-09-10 18:18)

Ja dostałem na 102 zł ale złożyłem reklamacje ktora zostala uznana :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~virtomek

 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-09-11 08:28)

Witam , A dlaczego macie takie duże rachunki ?
Ja korzystam z nju cały miesiąc i nie przekraczam limitu choć o 0.01 zł . 
Może korzystacie z sms specjalnych ?
może specjalne numery telefonów wykręcacie ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-09-11 09:45)

bez.faktury, może małe ostrzeżenie napiszesz dla potomności  na czym poleciałeś? :-)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-09-11 16:36)

witam Też czuję się oszukana dostałam drugą fakturę na 65 zł gdzie nie korzystałam w ogóle z internetu ani nie piszę sms ów .A połączenie z konsultantem 5 zł to małe przegięcie .Wysłałam wiadomość meilem ale nie dostałam odpowiedzi chyba wrócę do t-mobile tam nie było żadnych problemów.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~luiza789

 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-09-12 22:12)

to nic zobaczie to czy mozna zaplacic  ponad 19 pln za neta ...okazuje sie ze mozna .co poeratorzy na to i moderatorzy forum?

http://www.spidersweb.pl/2013/06/korzystam-z-tego-nju-mobile-i-wszystko-byloby-swietnie-gdyby.html

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gosc12345678

odpowiedź

faktura wyzsza niz 57 zl | -) (el-82.60)

Hmm....a ja dzis dostalem fakture za 1 m-c uzytkowania na kwote 82,60 zl ;-) hmm...a mialo byc maksymalnie 57 zl ze wszystkimi pakietami. Czy ktos spotkal sie z takim zonkiem?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników