forumnju z rachunkiemofertafaktura wyzsza niz 57 zl ;-)

faktura wyzsza niz 57 zl ;-)

 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2014-02-18 11:37)

Ciekawe kto pobije rekord w wysokosci faktur. Ja jestem w nju mobile od 10 grudnia 2013. Faktura w styczniu to 301 zl, faktura w lutym 191 zl.
To jest wlasnie te 57 zl za wszystko? Nie korzystalam z roamingu, wysokoplatnych sms-ow i co? 
Teraz mam wydzwaniac do BOK i placic za kazde zgloszenie reklamacji 5 zl?



 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2014-03-06 18:43)

no tak a ja nie przenosiłem numeru tylko wykupiłem w nju od razu miałem taryfę nju buzz i co z tego jak faktura przyszła na 10, 54 zł a miałem tylko jedno połaczenie 2 sekundowe i reszta to smsy. Wiec gdzie jest ten limit 9 zł za smsy? przecież moja faktura powinna wyniosić 9 zł i kilka groszy. Róznica mała ale to nabijanie klienta w koszty i na moje skargi nju orange czyli wielka porażka nie odpowiada

 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2014-03-08 00:47)

to jest odpowiedź na post:

całkiem ciekawe... jednak "kultura orange" nic dodać nic ująć, a już praktycznie byłem zdecydowany. cóż mam czas jeszcze się zastanowić. co z tego, że oferta jest dobra skoro obsługa poniżej dna w bagnie. nie obaźcie się, ale nic nie zmieniło się od czasu Idei, a po wejściu orange wręcz zleciało naprzysowiowy r.. . Moje ówczesne doznania z ta firmą były tak silnie negatywne, że... hm nie wiem czy nie będę wolał płacic odrobinę więcej, ale za to miec mniej problemów..ech.

 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2014-03-26 02:04)

banda patalachow w tym njumobile a reklamacje na pytanie o merytroyczne uzasadnienie oplat i poparcie ich paragrafami z umowy dostaje odpowiedz:


" Reklamacja zostala rozpatrzona negatywnie".


zal.pl i zenada.com 


Po kolejnej dziwnej fakturze zaplacilem za to co uznalem wlasciwie naliczone a za reszte nie zaplacilem. 7 dni pozniej wylaczyli mi polaczenia wychodzace. 


zamierzam zglosic to do UOKIK

odpowiedź

faktura wyzsza niz 57 zl | -) (el-82.60)

Hmm....a ja dzis dostalem fakture za 1 m-c uzytkowania na kwote 82,60 zl ;-) hmm...a mialo byc maksymalnie 57 zl ze wszystkimi pakietami. Czy ktos spotkal sie z takim zonkiem?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

62 gości i 0 zalogowanych użytkowników