forumnju z rachunkiemofertafaktura wyzsza niz 57 zl ;-)

faktura wyzsza niz 57 zl ;-)

 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-08-01 06:43)

Też myślalem, że potrafię czytać :) 
Wszystko uważnie wypełniłem zaznaczając też zgodę na rachunek w formie elektronicznej. Jeszcze nie wiem dlaczego ale używanie telefonu przez 4 dni mam na rachunku już 220 pln!!!!  Za granicą nie byłem, specjalnych SMS, MMS nie wysyłam więc cięzko to wytłumaczyć  

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-08-03 11:20)

to jest odpowiedź na post:

całkiem ciekawe... jednak "kultura orange" nic dodać nic ująć



To ja Ci opowiem coś o "kulturze plusa".
Miałem umowę w plusie, jedna z usług darmowych numerów miała być wyłączona po 3 miesiącach i trzeba było ją ponownie aktywować. Dzień po upływie terminu usługi dalej widniała ona jako aktywna, więc zadzwoniłem do BOKu. Tam mi powiedzieli, że usługa faktycznie jest aktywna i że nie powinienem się tym przejmować bo poinformują mnie sms'em o wyłączeniu. Ja jednak im nie wierzyłem i poszedłem do salonu Plusa by się upewnić, ale powiedzieli to samo. Jak przyszła faktura ponad 250zł to się wkurzyłem i poszedłem to tego samego salonu z reklamacją. Znowu powiedzieli, aby się nie martwić i napisać reklamację. Po tygodniu na moją reklamację gdzie wszystko opisałem przyszła odpowiedź, że usługa została wyłączona zgodnie z umową. Nawet chyba nie przeczytali mojej reklamacji. Wysłałem więc kolejną i po następnym tygodniu odpisali, że reklamacja wysłana za późno. Stwierdziłem, że szkoda czasu, ale żadnej umowy z Plusem już raczej nie podpiszę.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1375521640780

 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-08-03 22:18)

CIEKAWE JAKĄ JA DOSTANĘ HMM.......

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-08-08 02:26)

No mam podobnie myślę że UOKiK powinien się tym zając to już jest tego za dużo oferta jest jasna rachenek max 57zł ja dostałem na ponad 100zł i koszty połączeń są i tak złe naliczaja co chcą i kiedy chcą, pownno być z autoamtu przełączone na ofertę promocyjną a nie jakieś przejsciowe taryfy których nigdzie nie ma w regulaminach i Klient ma płacić.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jari

 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-08-08 13:26)

ja za to zostałem obciążony opłatą aktywacyjną 200 złotych mimo wyboru e-faktury. Jestem zadowolony jak mało kto.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-08-09 14:28)

A ja po intensywnej wymianie wiadomosci z obsluga NJUMOBILE...po zareklamowaniu dziwnie naliczanych oplat ponad reklamowane 57zl dostalem odpowiedz, ktora mnie zdziwila nietęgo. Uznali moja reklamacje i wystawili korekte....W efekcie do zaplaty tyle ile w reklamie. Szkoda jedynie nerwow straconych po drodze, ale milo, ze duza firma, badz co badz to Orange, jest zainteresowana partnerskim ksztaltowaniem relacji ze swoimi malutkimi klientami. Moze to wina bolow porodowych z nowa oferta, moze obawa przed kleska jaka zanotowala NC+ tak czy owak ja zmiane na lepsze zanotowalem i mam nadzieje, ze w przyszlosci nie bedzie juz czego reklamowac.
Brawo dla NJUMOBILE, a tym czasem trzymam kciuki za kompleksowa likwidacje problemu i za reklamacje pozostalych uzytkownikow z dziwnymi fakturami

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-08-09 19:11)

Twoja sprawa napawa optymizmem. Zdziwiłem się, kiedy pewnego dnia na moim koncie pojawiła się kwota 218 pln za 10 dni używania telefonu. Umowa podpisana 5, a przejście z orange 26. Wiedziałem o tej opłacie dlatego 10 razy sprawdzałem przed złożeniem zamówienia. W dodatku mam screen zamówienia, w którym widać opłata aktywacyjna: 0 zł. Powodzenia innym użytkownikom!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-08-10 11:11)

Obsługa klienta w Nju 
- automatyczna na *620 jest za 40 groszy brutto za połączenie
lub
- *610/690 610 610 - oplata 5 zł brutto za połączenie doliczana do faktury.

W umowie doczytałam, że abonent może złożyć żądanie włączenia wcześniejszego promocyjnych warunków umowy. Trzeba jednak złożyć takie żądanie do Nju. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~anonim

 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-08-10 18:06)

ja tez pierwszy rachunek miałem wyższy noż sie tego spodziewałem
za smsy, mmsy i internet było naliczone OK
ale za rozmowy zapłaciłem o ponad 18 pln więcej

dodam, ze przez tel zacząlem rozmawiać dopiero po otrzymaniu smsa z informacją ze jestem już w nju
zlożyłem zapytanie w tej sprawie, ale jak narazie cisza

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

faktura wyzsza niz 57 zl ;-) (2013-08-16 11:08)

Mam nadzieję, że gdy w październiku przejdę na NJU z rachunkiem, to nie będę płacił więcej niż 30 zł (same rozmowy + kilka SMS-ów). Wiem, że nie dzwoni się do BOK, wszystko załatwiam przez internet. Akceptuję takie warunki, ale jak ktoś lubi dzwonić do BOK, to niech lepiej przeniesie się do Virgin, ale tam nie ma abonamentu z limitem. Nie da się mieć wszystkiego na raz - albo rozmowy, albo darmowy BOK.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~lenxy

odpowiedź

faktura wyzsza niz 57 zl | -) (el-82.60)

Hmm....a ja dzis dostalem fakture za 1 m-c uzytkowania na kwote 82,60 zl ;-) hmm...a mialo byc maksymalnie 57 zl ze wszystkimi pakietami. Czy ktos spotkal sie z takim zonkiem?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników