forumnju z rachunkiemofertaNatychmiastowe zerwanie umowy - przeniesienie numeru do Play na firmę

Natychmiastowe zerwanie umowy - przeniesienie numeru do Play na firmę

 

Natychmiastowe zerwanie umowy - przeniesienie numeru do Play na firmę (2014-03-26 20:20)

Korzystam z NJU od jakiegoś czasu ale potrzebne są mi faktury na firmę. Obecnie inne sieci mają bardzo podobną ofertę i chcę przenieść swój numer (do Play). Mam zatem pytania:
- czy można przenieść numer z wybraną datą (np za 8 dni)
- w jaki sposób przenosiliście swoje numery z NJU (zarejestrowane na osobę prywatną) do innej sieci (np. Play) rejestrując się na firmę (przeniesienia można dokonać tylko gdy dane są zgodne (np z indywidualnej na indywidualną), zatem gdzie wg Was najlepiej/najszybciej przenieść numer aby potem przenieść się do Play dla firm?
- jeżeli nie można przenieść z wybraną datą to trzeba czekać do kolejnego okresu rozliczeniowego czy jest też termin rozwiązania umowy który wynosi 30 dni?

 

Natychmiastowe zerwanie umowy - przeniesienie numeru do Play na firmę (2014-03-27 14:43)

Przenieść numer można tylko ze stanem istniejącym (jak masz na osobę fizyczną to tylko na nią a później można zmienić już u nowego operatora). Jeżeli chodzi o datę, to żaden operator |Cię nie wypuści bez terminu wypowiedzenia (w nju 1 miesiąc, ale praktycznie dłużej, bo wypowiedzenie liczy się od nowego okresu rozliczenioweg).

odpowiedź

Natychmiastowe zerwanie umowy - przeniesienie numeru do Play na firmę | bielen2k (26.03.2014, 20:20)

Korzystam z NJU od jakiegoś czasu ale potrzebne są mi faktury na firmę. Obecnie inne sieci mają bardzo podobną ofertę i chcę przenieść swój numer (do Play). Mam zatem pytania:
- czy można przenieść numer z wybraną datą (np za 8 dni)
- w jaki sposób przenosiliście swoje numery z NJU (zarejestrowane na osobę prywatną) do innej sieci (np. Play) rejestrując się na firmę (przeniesienia można dokonać tylko gdy dane są zgodne (np z indywidualnej na indywidualną), zatem gdzie wg Was najlepiej/najszybciej przenieść numer aby potem przenieść się do Play dla firm?
- jeżeli nie można przenieść z wybraną datą to trzeba czekać do kolejnego okresu rozliczeniowego czy jest też termin rozwiązania umowy który wynosi 30 dni?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników