forumnju z rachunkiemofertaPrzejście z Orange na NJU z rachunkiem

Przejście z Orange na NJU z rachunkiem

 

Przejście z Orange na NJU z rachunkiem (2014-03-23 18:42)

Witam,

Mam kilka pytań. W dniu 16 maja kończy mi się umowa z rachunkiem w Orange, chciałbym przejść na abonament NJU, zachowując swój numer telefonu komórkowego, jedocześnie nie chcę płacić kary za zarwanie umowy w Orange.

1) Czy muszę w Orange napisać wniosek o nieprzedłużanie umowy? (umowa automatycznie się przedłuży, jeśli o tym nie powiadomię) - czy NJU to zrobi?
2) Czy muszę w dniu 16 maja (nie wcześniej, by nie płacić kary w Orange za zerwanie umowy) wypełnić internetowo wniosek o przeniesienie numeru z Orange do NJU?
3) Jeśli umowa z Orange wygaśnie w dniu 16 maja, a jeszcze nie dostanę kurierem umowy z NJU, czy  mój numer telefonu będzie aktywny?

~toni

 

Przejście z Orange na NJU z rachunkiem (2014-03-23 19:25)

1.1. Przejście z Oferty Orange na abonament lub mix na ofertę ?nju z rachunkiem? możliwe jest za pośrednictwem sklepu internetowego www.njumobile.pl.
1.2. W celu wyrażenia woli otrzymania dokumentów niezbędnych do przejścia z Oferty Orange abonament lub mix do oferty ?nju z rachunkiem? i zawarcia przez Abonenta Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych z Operatorem w ofercie ?nju z rachunkiem? należy złożyć zamówienie na stronie internetowej www.njumobile.pl.

 

Przejście z Orange na NJU z rachunkiem (2014-03-23 19:32)

Zaglądnij do regulaminu promocyjnej migracji z Orange abonament do oferty "nju z rachunkiem". Masz to wszystko na stronie www.njuMobile. Powodzenia. 

odpowiedź

Przejście z Orange na NJU z rachunkiem | ~toni (23.03.2014, 18:42)

Witam,

Mam kilka pytań. W dniu 16 maja kończy mi się umowa z rachunkiem w Orange, chciałbym przejść na abonament NJU, zachowując swój numer telefonu komórkowego, jedocześnie nie chcę płacić kary za zarwanie umowy w Orange.

1) Czy muszę w Orange napisać wniosek o nieprzedłużanie umowy? (umowa automatycznie się przedłuży, jeśli o tym nie powiadomię) - czy NJU to zrobi?
2) Czy muszę w dniu 16 maja (nie wcześniej, by nie płacić kary w Orange za zerwanie umowy) wypełnić internetowo wniosek o przeniesienie numeru z Orange do NJU?
3) Jeśli umowa z Orange wygaśnie w dniu 16 maja, a jeszcze nie dostanę kurierem umowy z NJU, czy  mój numer telefonu będzie aktywny?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

57 gości i 0 zalogowanych użytkowników