forumnju z rachunkiemofertaCoś nie tak z naliczaniem nr dodatkowego?

Coś nie tak z naliczaniem nr dodatkowego?

 

Coś nie tak z naliczaniem nr dodatkowego? (2017-07-12 11:26)

Witam.
Mam usługę "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" + nr. dodatkowy. Okres rozliczeniowy skończy się 06.08.2017r. (to będzie 1. faktura).
Z nr głównym jest ok, tzn. WSZYSTKIE połączenia (także z nr STACJONARNYMI) powiększają "Stan konta" nr głównego (do max 29 zł).
Zauważyłem jednak , że koszt rozmów wykonywanych z nr. DODATKOWEGO na nr STACJONARNE wykazywane są jako "Kwota ponad opłatę abonamentową" i nie powiększają "Stanu konta" nr głównego (do max 29 zł). Połączenia z komórkowymi - TAK.
PYTANIE: czy połączenia nr DODATKOWEGO ze STACJONARNYMI są płatne dodatkowo?
Wysłałem zapytanie przez Formularz kontaktowy, ale dotąd bez odzewu.
Zaczekam chyba na fakturę ...potem się zobaczy.

 

Coś nie tak z naliczaniem nr dodatkowego? (2017-08-20 19:31)

Tak gwoli wyjaśnienia.
Dostałem fakturę i moje obawy się potwierdziły, tzn. kilka rozmów z nr dodatkowego na nr stacjonarne zostało naliczone<cite class="content"> </cite>poza abonamentem. Poprzez formularz kontaktowy złożyłem reklamację, która została uwzględniona. Wystawiono fakturę korygującą na  nową, mniejszą kwotę.
Widzę, że teraz wszystkie rozmowy są naliczane właściwie. Oby tak dalej.
Sorry, ale coś nie tak z formatowaniem tekstu :-)

[edytowane przez bobi o 19:42 w dniu 2017-08-20]

odpowiedź

Coś nie tak z naliczaniem nr dodatkowego? | bobi (12.07.2017, 11:26)

Witam.
Mam usługę "Wszystko - nie więcej niż 29 zł" + nr. dodatkowy. Okres rozliczeniowy skończy się 06.08.2017r. (to będzie 1. faktura).
Z nr głównym jest ok, tzn. WSZYSTKIE połączenia (także z nr STACJONARNYMI) powiększają "Stan konta" nr głównego (do max 29 zł).
Zauważyłem jednak , że koszt rozmów wykonywanych z nr. DODATKOWEGO na nr STACJONARNE wykazywane są jako "Kwota ponad opłatę abonamentową" i nie powiększają "Stanu konta" nr głównego (do max 29 zł). Połączenia z komórkowymi - TAK.
PYTANIE: czy połączenia nr DODATKOWEGO ze STACJONARNYMI są płatne dodatkowo?
Wysłałem zapytanie przez Formularz kontaktowy, ale dotąd bez odzewu.
Zaczekam chyba na fakturę ...potem się zobaczy.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 1 zalogowanych użytkowników