forumnju na kartęofertaodblokowanie numeru - koniecznośc doładowania

odblokowanie numeru - koniecznośc doładowania

 

odblokowanie numeru - koniecznośc doładowania (2024-05-21 10:48)

<div>Zablokowałem sobie numer na kartę, telefon był wyłączony, sms-y nie doszły, termin minął... OK
Zadzwoniłem dzień po wyłączeniu do BOK - zostanie odblokowany... ale tylko na 3 dni?
Konsultantka poinformowała mnie, że muszę doładować konto w ciągu 3 dni od odblokowania i to za 25 zł.

Gdzie to jest zapisane? Skąd akurat kwota 25 zł? W regulaminie promocji "po wieki" ani słowa o tym nie ma...
</div>

~gość1716281311814

 

odblokowanie numeru - koniecznośc doładowania (2024-05-21 22:53)

to jest odpowiedź na post:


Zablokowałem sobie numer na kartę, telefon był wyłączony, sms-y nie doszły, termin minął... OK
Zadzwoniłem dzień po wyłączeniu do BOK - zostanie odblokowany... ale tylko na 3 dni?
Konsultantka poinformowała mnie, że muszę doładować konto w ciągu 3 dni od odblokowania i to za 25 zł.

Gdzie to jest zapisane? Skąd akurat kwota 25 zł? W regulaminie promocji "po wieki" ani słowa o tym nie ma...

Faktycznie , regulamin "po wieki " nie ma o tym ani słowa . Jednak prawdopodobnie , odblokowanie potraktowali jako wydanie/wymianę kart SIM  i jest to taka kwota uwzględniona w " cenniku usług w ofercie nju na karte "

odpowiedź

odblokowanie numeru - koniecznośc doładowania | ~gość1716281311814 (21.05.2024, 10:48)

<div>Zablokowałem sobie numer na kartę, telefon był wyłączony, sms-y nie doszły, termin minął... OK
Zadzwoniłem dzień po wyłączeniu do BOK - zostanie odblokowany... ale tylko na 3 dni?
Konsultantka poinformowała mnie, że muszę doładować konto w ciągu 3 dni od odblokowania i to za 25 zł.

Gdzie to jest zapisane? Skąd akurat kwota 25 zł? W regulaminie promocji "po wieki" ani słowa o tym nie ma...
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników