forumnju z rachunkiemofertaRoaming - zwiększenie transferu

Roaming - zwiększenie transferu

 

Roaming - zwiększenie transferu (2024-04-26 10:26)

Witam. Posiadam roaming do UE w abonamenice w wysokości: 12,63 GB do wykorzystania wspólnie przez dwa numery. Czy mogę przed wyjazdem zwiększyć sobie transfer internetowy np. z transferu krajowego lub wykupić dodatkowy?

~ada1

 

Roaming - zwiększenie transferu (2024-04-26 20:16)

Możesz kupić pakiety roamingowe . REGULAMIN PAKIETÓW ROAMINGOWYCH

~pola

 

Roaming - zwiększenie transferu (2024-04-29 22:21)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Posiadam roaming do UE w abonamenice w wysokości: 12,63 GB do wykorzystania wspólnie przez dwa numery. Czy mogę przed wyjazdem zwiększyć sobie transfer internetowy np. z transferu krajowego lub wykupić dodatkowy?

Hej :) Możliwy jest zakup pakietu 9 GB za 9 zł, gdzie w roamingu  w strefie 1 (w krajach UE ) otrzymasz do wykorzystania 1.96 GB. Pakietów można uruchomić maksymalnie 15 w danym okresie rozliczeniowym i każdy jest ważny do końca okresu. Opłata 9 zł za pakiet będzie doliczona do kolejnej faktury. Pakiet uruchomisz SMS-em wysłanym z numeru głównego o treści AKT pod numer 80355 lub po zalogowaniu na numer główny w zakładce Usługi. Pakiety, do których link wysłała Pola nie działają w krajach UE, tylko w strefach 2-5. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 22:26 w dniu 2024-04-29]

odpowiedź

Roaming - zwiększenie transferu | ~ada1 (26.04.2024, 10:26)

Witam. Posiadam roaming do UE w abonamenice w wysokości: 12,63 GB do wykorzystania wspólnie przez dwa numery. Czy mogę przed wyjazdem zwiększyć sobie transfer internetowy np. z transferu krajowego lub wykupić dodatkowy?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 0 zalogowanych użytkowników