forumnju na kartęofertausługi dodatkowe w nju subskrypcja

usługi dodatkowe w nju subskrypcja

 

usługi dodatkowe w nju subskrypcja (2024-03-15 18:46)

<div>Witam,</div><div>Mam pytanie - w jaki sposób pobierane / doliczane są opłaty za usługi dodatkowe w nju subskrypcja. Z opisu wynika, że mając np. dwa numery płacę z góry 38 zł, natomiast co w przypadku go chcę wykonać połączenie międzynarodowe (np. do Niemiec), chcę wysłać SMS Premium (np 72xx), bądź też zadzwonię na numer 70x xxx xxx (o podwyższonej opłacie). </div><div>W jaki sposób zostanie to pobrane / doliczone - czy wcześniej muszę mieć na koncie odpowiednią kwotę na wykonanie takiej usługi / połączenia (czyli dobrze jest mieć zawsze "zapas" kwoty ponad to co pobiorą - 38 zł), czy też moje konto zostanie zminusowane (powstanie debet) i będę to uzupełniał przy kolejnym zasileniu (czyli 38 zł + to co "wygadałem").</div><div>Dziękuję bardzo za odpowiedzi
</div><div>Pozdrawiam</div><div>Tomek
</div>

~tomek

 

usługi dodatkowe w nju subskrypcja (2024-03-15 20:21)

to jest odpowiedź na post:


Witam,
Mam pytanie - w jaki sposób pobierane / doliczane są opłaty za usługi dodatkowe w nju subskrypcja. Z opisu wynika, że mając np. dwa numery płacę z góry 38 zł, natomiast co w przypadku go chcę wykonać połączenie międzynarodowe (np. do Niemiec), chcę wysłać SMS Premium (np 72xx), bądź też zadzwonię na numer 70x xxx xxx (o podwyższonej opłacie). 
W jaki sposób zostanie to pobrane / doliczone - czy wcześniej muszę mieć na koncie odpowiednią kwotę na wykonanie takiej usługi / połączenia (czyli dobrze jest mieć zawsze "zapas" kwoty ponad to co pobiorą - 38 zł), czy też moje konto zostanie zminusowane (powstanie debet) i będę to uzupełniał przy kolejnym zasileniu (czyli 38 zł + to co "wygadałem").
Dziękuję bardzo za odpowiedzi

Pozdrawiam
Tomek

Nie rozumie pytania . Jesteś w niu na karte i nie ważne czy to jest subskrybcja . , więc wszystko działa jak zwykle. Jest kasa jest usługa  , 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~pola

 

usługi dodatkowe w nju subskrypcja (2024-03-15 21:15)

to jest odpowiedź na post:

<div>Witam,</div><div>Mam pytanie - w jaki sposób pobierane / doliczane są opłaty za usługi dodatkowe w nju subskrypcja. Z opisu wynika, że mając np. dwa numery płacę z góry 38 zł, natomiast co w przypadku go chcę wykonać połączenie międzynarodowe (np. do Niemiec), chcę wysłać SMS Premium (np 72xx), bądź też zadzwonię na numer 70x xxx xxx (o podwyższonej opłacie). </div><div>W jaki sposób zostanie to pobrane / doliczone - czy wcześniej muszę mieć na koncie odpowiednią kwotę na wykonanie takiej usługi / połączenia (czyli dobrze jest mieć zawsze "zapas" kwoty ponad to co pobiorą - 38 zł), czy też moje konto zostanie zminusowane (powstanie debet) i będę to uzupełniał przy kolejnym zasileniu (czyli 38 zł + to co "wygadałem").</div><div>Dziękuję bardzo za odpowiedzi
</div><div>Pozdrawiam</div><div>Tomek
</div>

Hej :) W nju subskrypcja nie działają w ogóle SMS-y premium czy połączenia na numery specjalne. Za granicę możesz dzwonić wykupując pakiet rozmów międzynarodowych czy będąc za granicą pakiety w roamingu (w krajach poza UE ), ale to też trzeba  zapłacić za nie z góry. Inaczej się nie dodzwonisz. Pakiety są ważne przez 30 dni. Dostępne pakiety znajdziesz w REGULAMINIE Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 21:18 w dniu 2024-03-15]
 

usługi dodatkowe w nju subskrypcja (2024-03-16 15:14)

to jest odpowiedź na post:

Nie rozumie pytania , 

</div><div>
</div><div>Kto nie rozumie?
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1710598489814

 

usługi dodatkowe w nju subskrypcja (2024-03-16 21:53)

No właśnie, jak to jest w tymi sms-ami premium?
Nie rozumiem, jak to usługi premium mogą być niedostępne...  Jakaś możliwość skorzystania z nich musi być.

~gość1710622411007

 

usługi dodatkowe w nju subskrypcja (2024-03-17 11:23)

Skontaktowałem się z pracownikiem nju na czacie i zapytałem o kwestię wiadomości typu premium. Odpowiedź brzmiała, że niestety, ale w subskrypcji ta usługa nie działa, co osobiście jest dla mnie minusem.

~gość1710671039137

odpowiedź

usługi dodatkowe w nju subskrypcja | ~tomek (15.03.2024, 18:46)

<div>Witam,</div><div>Mam pytanie - w jaki sposób pobierane / doliczane są opłaty za usługi dodatkowe w nju subskrypcja. Z opisu wynika, że mając np. dwa numery płacę z góry 38 zł, natomiast co w przypadku go chcę wykonać połączenie międzynarodowe (np. do Niemiec), chcę wysłać SMS Premium (np 72xx), bądź też zadzwonię na numer 70x xxx xxx (o podwyższonej opłacie). </div><div>W jaki sposób zostanie to pobrane / doliczone - czy wcześniej muszę mieć na koncie odpowiednią kwotę na wykonanie takiej usługi / połączenia (czyli dobrze jest mieć zawsze "zapas" kwoty ponad to co pobiorą - 38 zł), czy też moje konto zostanie zminusowane (powstanie debet) i będę to uzupełniał przy kolejnym zasileniu (czyli 38 zł + to co "wygadałem").</div><div>Dziękuję bardzo za odpowiedzi
</div><div>Pozdrawiam</div><div>Tomek
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 1 zalogowanych użytkowników