forumnju z rachunkiemofertaFałszywe hasło reklamowe na stronie przejścia z abonamentu na subskrypcję: błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc

Fałszywe hasło reklamowe na stronie przejścia z abonamentu na subskrypcję: błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc

 

Fałszywe hasło reklamowe na stronie przejścia z abonamentu na subskrypcję: błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc (2024-01-02 13:14)

Chciałbym podzielić się komunikatem, który wprowadził mnie w błąd i utwierdził, że zyskuje GB przechodząc na model subskrypcji z abonamentu.  
<font color="#00273f"><span >Skusiłem się na przejście dzięki komunikatom na stronie:</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >https://www.njumobile.pl/oferta/nju-z-subskrypcja
</font>


<div class="u-acc-small-hide" ><h2 class="u-text-center u-spacing-bottom-xl" >błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc</h2><div class="l-row u-text-center" ><div class="l-col l-col-4 l-col-small-12" >zachowujesz swój staż w nju i
korzystasz z nawet 60 GB
<div class="l-col l-col-4 l-col-small-12" >wszystko zajmie Ci dosłownie
kilka minut
<div class="l-col l-col-4 l-col-small-12" >nie musisz wychodzić z domu,
wszystko robisz online



Niestety, w moim przypadku okazało się, że GB nie łączą się i w konsekwencji szybko wykorzystałem GB na pierwszym numerze, przy czym na 2 mam 59GB do wykorzystania. Liczyłem, że będę mógł skorzystać z pozostałych GB. 


Krótko mówiąc Straciłem możliwość wspólnego podziału GB i ostrzegam przed przechodzeniem na model subskrypcji osoby, które potrzebują nierównomiernego wykorzystania danych na swoich numerach. 

 

Fałszywe hasło reklamowe na stronie przejścia z abonamentu na subskrypcję: błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc (2024-01-02 13:16)

hasło: "błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc" dobrze wyświetla się na stronie:  https://www.njumobile.pl/oferta/nju-z-subskrypcja

 

Fałszywe hasło reklamowe na stronie przejścia z abonamentu na subskrypcję: błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc (2024-01-04 19:56)

Przejdzie znowu do abo i masz to co miales

~lukasz

 

Fałszywe hasło reklamowe na stronie przejścia z abonamentu na subskrypcję: błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc (2024-01-04 21:43)

to jest odpowiedź na post:

Przejdzie znowu do abo i masz to co miales

</div><div>
</div><div>Przy okazji tracąc staż...
</div>

~gość1704401033610

odpowiedź

Fałszywe hasło reklamowe na stronie przejścia z abonamentu na subskrypcję: błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc | lukas12 (02.01.2024, 13:14)

Chciałbym podzielić się komunikatem, który wprowadził mnie w błąd i utwierdził, że zyskuje GB przechodząc na model subskrypcji z abonamentu.  
<font color="#00273f"><span >Skusiłem się na przejście dzięki komunikatom na stronie:</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >https://www.njumobile.pl/oferta/nju-z-subskrypcja
</font>


<div class="u-acc-small-hide" ><h2 class="u-text-center u-spacing-bottom-xl" >błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc</h2><div class="l-row u-text-center" ><div class="l-col l-col-4 l-col-small-12" >zachowujesz swój staż w nju i
korzystasz z nawet 60 GB
<div class="l-col l-col-4 l-col-small-12" >wszystko zajmie Ci dosłownie
kilka minut
<div class="l-col l-col-4 l-col-small-12" >nie musisz wychodzić z domu,
wszystko robisz online



Niestety, w moim przypadku okazało się, że GB nie łączą się i w konsekwencji szybko wykorzystałem GB na pierwszym numerze, przy czym na 2 mam 59GB do wykorzystania. Liczyłem, że będę mógł skorzystać z pozostałych GB. 


Krótko mówiąc Straciłem możliwość wspólnego podziału GB i ostrzegam przed przechodzeniem na model subskrypcji osoby, które potrzebują nierównomiernego wykorzystania danych na swoich numerach. 

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników