forumnju z rachunkiemofertaFałszywe hasło reklamowe na stronie przejścia z abonamentu na subskrypcję: błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc

Fałszywe hasło reklamowe na stronie przejścia z abonamentu na subskrypcję: błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc

 

Fałszywe hasło reklamowe na stronie przejścia z abonamentu na subskrypcję: błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc (2024-01-02 13:14)

Chciałbym podzielić się komunikatem, który wprowadził mnie w błąd i utwierdził, że zyskuje GB przechodząc na model subskrypcji z abonamentu.  
<font color="#00273f"><span >Skusiłem się na przejście dzięki komunikatom na stronie:</font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >https://www.njumobile.pl/oferta/nju-z-subskrypcja
</font>


<div class="u-acc-small-hide" ><h2 class="u-text-center u-spacing-bottom-xl" >błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc</h2><div class="l-row u-text-center" ><div class="l-col l-col-4 l-col-small-12" >zachowujesz swój staż w nju i
korzystasz z nawet 60 GB
<div class="l-col l-col-4 l-col-small-12" >wszystko zajmie Ci dosłownie
kilka minut
<div class="l-col l-col-4 l-col-small-12" >nie musisz wychodzić z domu,
wszystko robisz online



Niestety, w moim przypadku okazało się, że GB nie łączą się i w konsekwencji szybko wykorzystałem GB na pierwszym numerze, przy czym na 2 mam 59GB do wykorzystania. Liczyłem, że będę mógł skorzystać z pozostałych GB. 


Krótko mówiąc Straciłem możliwość wspólnego podziału GB i ostrzegam przed przechodzeniem na model subskrypcji osoby, które potrzebują nierównomiernego wykorzystania danych na swoich numerach. 

 

Fałszywe hasło reklamowe na stronie przejścia z abonamentu na subskrypcję: błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc (2024-01-02 13:16)

hasło: "błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc" dobrze wyświetla się na stronie:  https://www.njumobile.pl/oferta/nju-z-subskrypcja

 

Fałszywe hasło reklamowe na stronie przejścia z abonamentu na subskrypcję: błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc (2024-01-04 19:56)

Przejdzie znowu do abo i masz to co miales

~lukasz

 

Fałszywe hasło reklamowe na stronie przejścia z abonamentu na subskrypcję: błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc (2024-01-04 21:43)

to jest odpowiedź na post:

Przejdzie znowu do abo i masz to co miales

</div><div>
</div><div>Przy okazji tracąc staż...
</div>

~gość1704401033610

odpowiedź

Fałszywe hasło reklamowe na stronie przejścia z abonamentu na subskrypcję: błyskawicznie zmień ofertę, nic nie tracąc | ~lukasz (04.01.2024, 19:56)

Przejdzie znowu do abo i masz to co miales
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 1 zalogowanych użytkowników