forumnju na kartęofertaZmiana nju dodatkowego w abonamencie na nju dodatkowy na kartę - ten sam numer

Zmiana nju dodatkowego w abonamencie na nju dodatkowy na kartę - ten sam numer

 

Zmiana nju dodatkowego w abonamencie na nju dodatkowy na kartę - ten sam numer (2023-11-14 21:08)

<div>Dzień dobry.</div><div>
</div><div>Jak zmienić nju dodatkowy, który mam w abonamencie na nju na kartę - numer pozostaje ten sam, a głowny numer w abonamencie ?
</div>

~aga

 

Zmiana nju dodatkowego w abonamencie na nju dodatkowy na kartę - ten sam numer (2023-11-14 22:03)

to jest odpowiedź na post:

<div>Dzień dobry.</div><div>
</div><div>Jak zmienić nju dodatkowy, który mam w abonamencie na nju na kartę - numer pozostaje ten sam, a głowny numer w abonamencie ?
</div><div>

</div><div>
</div><div>Najprościej przez konto abonenckie. Jest tak taka opcja.
</div>

~gość1699995702026

 

Zmiana nju dodatkowego w abonamencie na nju dodatkowy na kartę - ten sam numer (2023-12-13 09:48)

Dzień dobry chciałam zapytać dlaczego nie działa mi ta oferta na kartę za 29 zł wysyłamy SMS i dostajemy informacje że usługa jest aktywna ale nadal nie zostały pobrane pieniądze z konta i nadal za posądzenie i SMS nalicza platnosci

~bibons

 

Zmiana nju dodatkowego w abonamencie na nju dodatkowy na kartę - ten sam numer (2023-12-13 10:18)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry chciałam zapytać dlaczego nie działa mi ta oferta na kartę za 29 zł wysyłamy SMS i dostajemy informacje że usługa jest aktywna ale nadal nie zostały pobrane pieniądze z konta i nadal za posądzenie i SMS nalicza platnosci

Cześć :) Usługa działa w ten sposób, że pobiera na początku opłaty zgodnie z cennikiem, czyli 0.19 zł za minutę połączenia wykonanego, 0.09 zł za SMS-a, 0,19 zł za MMS-a i 0.19 zł za 1 MB internetu, maksymalnie do 29 zł.  Dopiero jak wydasz 29 zł przychodzi SMS, że do końca cyklu usługi połączenia są realizowane bezpłatnie. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Zmiana nju dodatkowego w abonamencie na nju dodatkowy na kartę - ten sam numer | ~aga (14.11.2023, 21:08)

<div>Dzień dobry.</div><div>
</div><div>Jak zmienić nju dodatkowy, który mam w abonamencie na nju na kartę - numer pozostaje ten sam, a głowny numer w abonamencie ?
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników