forumstrona www, moje kontomoje kontoSubskrypcja - zarządzanie usługami i blokadami

Subskrypcja - zarządzanie usługami i blokadami

 

Subskrypcja - zarządzanie usługami i blokadami (2023-10-16 02:44)

Przeniosłem numery z abonamentu nju do subskrypcji i nie mogę znaleźć panelu zarządzania usługami. Tzn znalazłem w aplikacji, ale są tam tylko 3 usługi: poczta głosowa, roaming, blokada nieznanych numerów. W starym nju miałem całą listę  usług\opcji jak np. blokada usług premium, limity, itp. Ponadto nie mogę znaleźć listy połączeń. Gdzie tego szukać?

~piotrm

 

Subskrypcja - zarządzanie usługami i blokadami (2024-02-28 13:22)

to jest odpowiedź na post:

Przeniosłem numery z abonamentu nju do subskrypcji i nie mogę znaleźć panelu zarządzania usługami. Tzn znalazłem w aplikacji, ale są tam tylko 3 usługi: poczta głosowa, roaming, blokada nieznanych numerów. W starym nju miałem całą listę  usług\opcji jak np. blokada usług premium, limity, itp. Ponadto nie mogę znaleźć listy połączeń. Gdzie tego szukać?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~drzewo

 

Subskrypcja - zarządzanie usługami i blokadami (2024-02-28 13:24)

ODBLOKUJ

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~drzewo

 

Subskrypcja - zarządzanie usługami i blokadami (2024-03-12 21:10)

to jest odpowiedź na post:

Przeniosłem numery z abonamentu nju do subskrypcji i nie mogę znaleźć panelu zarządzania usługami. Tzn znalazłem w aplikacji, ale są tam tylko 3 usługi: poczta głosowa, roaming, blokada nieznanych numerów. W starym nju miałem całą listę  usług\opcji jak np. blokada usług premium, limity, itp. Ponadto nie mogę znaleźć listy połączeń. Gdzie tego szukać?




W subskrypcji wszystko co Premium jest zablokowane domyślnie i nie ma możliwości odblokowania. 
Lista połączeń jest generowana na życzenie u doradcy.

~koneser

odpowiedź

Subskrypcja - zarządzanie usługami i blokadami | ~koneser (12.03.2024, 21:10)




W subskrypcji wszystko co Premium jest zablokowane domyślnie i nie ma możliwości odblokowania. 
Lista połączeń jest generowana na życzenie u doradcy.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników