forumstrona www, moje kontomoje kontoNju dodatkowy - gdzie widać że jest podpięty

Nju dodatkowy - gdzie widać że jest podpięty

 

Nju dodatkowy - gdzie widać że jest podpięty (2016-02-02 23:38)

Czy gdzieś w panelu widać że mam na swoim koncie podpięty numer dodatkowy (za 9zł).
Dzisiaj w końcu udało się dołączyć 2 numer, ale nigdzie nie widzę tego numeru (przeklikałem wszystkie zakładki)

PS. czy da się w bilingu połączeń sprawdzić który numer wykonuje jakie połączenia? NIe oczekuję cudów ale miło było by mieć taką informację :)

 

Nju dodatkowy - gdzie widać że jest podpięty (2016-02-04 16:14)

z tego co wiem jest gdzieś możliwość przełączenia numeru (w zakładce moje konto chyba, ale nie jestem pewien czy dokładnie tam

~cptcinek

 

Nju dodatkowy - gdzie widać że jest podpięty (2016-02-05 00:46)

@gchmurka

Oba numery muszą mieć założone konta w serwisie www, jeśli podpisana umowa jest na Nju Dodatkowy to automatycznie drugi numer będzie podpięty.
Przy przucisku WYLOGUJ widzisz swój numer i po najechaniu na niego powinna pojawić się rozwijana lista z drugim numerem.
Ewentualnie wchodzisz w MOJE KONTO - MOJE NUMERY.
Po przełączeniu się na drugi numer możesz sprawdzić jego billing.
Faktura też będzie zawierała szczegółowy billing z podziałem na numery, więc do dzieła ;)

odpowiedź

Nju dodatkowy - gdzie widać że jest podpięty | gchmurka (02.02.2016, 23:38)

Czy gdzieś w panelu widać że mam na swoim koncie podpięty numer dodatkowy (za 9zł).
Dzisiaj w końcu udało się dołączyć 2 numer, ale nigdzie nie widzę tego numeru (przeklikałem wszystkie zakładki)

PS. czy da się w bilingu połączeń sprawdzić który numer wykonuje jakie połączenia? NIe oczekuję cudów ale miło było by mieć taką informację :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników