forumnju z rachunkiemofertaJak zrezygnować z numeru dodatkowego?

Jak zrezygnować z numeru dodatkowego?

 

Jak zrezygnować z numeru dodatkowego? (2023-10-17 18:18)

Cześć,

Do mojego abonamentu w nju dołączyłem jakiś czas temu dodatkowy numer. Ten numer nie jest mi już potrzebny, ale rezygnacja z tego nie jest taka prosta. Według infolinii mam wypełnić jakieś pismo i wysłać gdzieś tam.
Czy ktoś może podlinkowac wzór takiego pisma i adres, na jaki mam to wysłać? Czy można wysłać mailem?


Dzięki!
Bartek

 

Jak zrezygnować z numeru dodatkowego? (2023-10-17 20:42)

to jest odpowiedź na post:

Cześć,

Do mojego abonamentu w nju dołączyłem jakiś czas temu dodatkowy numer. Ten numer nie jest mi już potrzebny, ale rezygnacja z tego nie jest taka prosta. Według infolinii mam wypełnić jakieś pismo i wysłać gdzieś tam.
<div>

</div><div>
</div><div>Zamiast pisać pisma to wejdź na swoje konto klienta w nju i przenieś ten numer dodatkowy do oferty na kartę. Stanie się to z końcem kolejnego pełnego okresu rozliczeniowego.</div><div>Następnie cierpliwie poczekaj i za pół roku numer zostanie całkowicie wyłączony.</div><div>
</div><div>Inna opcja - spróbuj przenieść numer do jakiegoś innego operatora. Też to trochę potrwa ale będzie jeszcze szybciej niż w pierwszym wariancie.
</div><div>
</div><div>
</div>

~gość1697568173048

odpowiedź

Jak zrezygnować z numeru dodatkowego? | bartek (17.10.2023, 18:18)

Cześć,

Do mojego abonamentu w nju dołączyłem jakiś czas temu dodatkowy numer. Ten numer nie jest mi już potrzebny, ale rezygnacja z tego nie jest taka prosta. Według infolinii mam wypełnić jakieś pismo i wysłać gdzieś tam.
Czy ktoś może podlinkowac wzór takiego pisma i adres, na jaki mam to wysłać? Czy można wysłać mailem?


Dzięki!
Bartek
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników