forumnju z rachunkiemusługideaktywacja poczty głosowej

deaktywacja poczty głosowej

 

deaktywacja poczty głosowej (2014-03-16 09:47)

Witajcie 
mam  plan nju buzz
nie mogę zdjąć przekierowania na pocztę głosową  nie lubię tej usługi i jest mi ona zbędna  
działałam zgodnie z zaleceniami operatora i nic   może ktoś wie jak się jej pozbyć   kody nie działają 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

deaktywacja poczty głosowej (2014-03-16 09:54)

Na stronie nju. Włącz (aktywuj) lub dezaktywuj nowe usługi. Zaloguj się. Wejdź na moje konto. Później na włącz nowe usługi. Tutaj akurat dezaktywuj bo usługa jest aktywna z urzędu.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~nono

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1430685175371

 

deaktywacja poczty głosowej (2015-11-02 16:39)

W moim przypadku pocztę głosową można skutecznie wyłączyć/włączyć w automatycznym biurze obsługi pod nr *620 (najszybszy sposób) oraz przez internet po zalogowaniu na njumobile.pl/mojekonto/uslugi

Wyłączenie poczty krótkim kodem i w menu *127# nic nie daje.

Uwaga: Sterowanie usługami pod nr *620 jest płatne. W chwili obecnej cena wynosi 0,19zł/min (ale nie więcej niż 0,40zł za połączenie) i jest naliczana od momentu wejścia do podmenu zarządzania usługami.

 

deaktywacja poczty głosowej (2017-09-08 10:11)

Jak wyłączyć pocztę głosową. Kiedy dzwonię do córki na zegarek z GPS służący do jej monitorowania, to włącza się poczta głosowa, uniemożliwiająca kontakt z córką.
Po zalogowaniu się do e-BOK i wejściu w usługi, usługa poczty głosowej jest wyłączona. W takim razie czemu poczta nadal sią włącza?

 

deaktywacja poczty głosowej (2021-08-15 18:20)

Ja mam pocztę głosową w usługach jako nieaktywną, a ciągle przekierowuje na pocztę głosową.


Proszę o informację jak to zablokować.

 

deaktywacja poczty głosowej (2022-01-31 12:50)

<div class="row-header"><h4 class=""> deaktywacja poczty głosowej (2015-11-02 16:39) </h4><div>Wyłączenie poczty krótkim kodem i w menu *127# nic nie daje.</div><div>
</div><div>--------</div><div>
</div><div>mamy rok 2022 i krótki kod *127*12*00# nadal nie działa!
</div></div>

~gość1643629803221

 

deaktywacja poczty głosowej (2022-02-01 08:37)

Logujesz się na swoim koncie w Nju i wchodzisz w USŁUGI.
Zaznaczasz kategorię KRAJOWE, pokaż usługi WSZYSTKIE i przewijasz ekran do POCZTA GŁOSOWA

 

deaktywacja poczty głosowej (2023-06-23 20:00)

to jest odpowiedź na post:

Logujesz się na swoim koncie w Nju i wchodzisz w USŁUGI.
Zaznaczasz kategorię KRAJOWE, pokaż usługi WSZYSTKIE i przewijasz ekran do POCZTA GŁOSOWA

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1687543218030

odpowiedź

deaktywacja poczty głosowej | asia (16.03.2014, 09:47)

Witajcie 
mam  plan nju buzz
nie mogę zdjąć przekierowania na pocztę głosową  nie lubię tej usługi i jest mi ona zbędna  
działałam zgodnie z zaleceniami operatora i nic   może ktoś wie jak się jej pozbyć   kody nie działają 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 2 zalogowanych użytkowników