forumnju z rachunkiemusługiSlaby internet w niemczech,

Slaby internet w niemczech,

 

Slaby internet w niemczech, (2023-09-28 17:40)

Witam. Dlaczego w niemczech mimo zasiegu lte internet chodzi gorzej niz na starych modemach od tp.
Mam dwie karty nju i tmobile, nju w niemczech lapie siec o2. I jest lte ale net chodzi tylko w duzych miastach i wolno,tmobil 95% zawsze lte i blyskawiczny internet,
Zmienie recznie nju na vodafone i tez lte jest ale net albo nie dziala albo wczytuje godz.
Czy nju ma w niemczech jakas blokade na internet?

~donandretv

 

Slaby internet w niemczech, (2023-09-28 19:58)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Dlaczego w niemczech mimo zasiegu lte internet chodzi gorzej niz na starych modemach od tp.
Mam dwie karty nju i tmobile, nju w niemczech lapie siec o2. I jest lte ale net chodzi tylko w duzych miastach i wolno,tmobil 95% zawsze lte i blyskawiczny internet,
Zmienie recznie nju na vodafone i tez lte jest ale net albo nie dziala albo wczytuje godz.
<div>Czy nju ma w niemczech jakas blokade na internet?

</div><div>
</div><div>to znak żeby wracać...
</div>

 

Slaby internet w niemczech, (2023-10-12 09:29)

Niestety tak wygląda działanie roamingu w Orange. Byłem w tym roku w kilku krajach i niestety ale ale brak internetu czy nawet zasięgu to norma. 

~akipper

 

Slaby internet w niemczech, (2023-10-12 19:03)

to jest odpowiedź na post:

Niestety tak wygląda działanie roamingu w Orange. Byłem w tym roku w kilku krajach i niestety ale ale brak internetu czy nawet zasięgu to norma. 
<div>

</div><div>
</div><div>Korzystałem w lipcu z roamingu w Czechach. Żadnych problemów nie było... Ani z zasięgiem, ani z netem...
</div>

 

Slaby internet w niemczech, (2023-10-13 21:11)

Hej :) W razie problemów, warto odhaczyć w ustawieniach telefonu automatyczny wybór sieci, mi np. w Czechach też nie działał roaming.  Jak odhaczyłam automatyczny wybór i wybrałam ręcznie operatora czeskiego pojawił się i zasięg i internet działał bez zarzutu. Pozdrawiam :)

 

Slaby internet w niemczech, (2023-10-20 12:03)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>Korzystałem w lipcu z roamingu w Czechach. Żadnych problemów nie było... Ani z zasięgiem, ani z netem...
</div><div>

</div><div>Ja byłem we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Czechach i Austrii. Najgorzej jest we Włoszech. Telefon wyświetlał komunikat, że nie może się zalogować do sieci. Słabo było też we Francji, gdzie ja nie mogłem się zalogować do żadnej sieci, a obok mnie ktoś normalnie prowadził rozmowę. Ogólnie najlepiej net działał w Austrii.
</div><div>Aha... i nie udało mi się w żadnym z tych krajów nawiązać połączenia przez VoLTE. Tylko 3g i 2G.</div><div>
</div>

~gronda12

odpowiedź

Slaby internet w niemczech, | ~donandretv (28.09.2023, 17:40)

Witam. Dlaczego w niemczech mimo zasiegu lte internet chodzi gorzej niz na starych modemach od tp.
Mam dwie karty nju i tmobile, nju w niemczech lapie siec o2. I jest lte ale net chodzi tylko w duzych miastach i wolno,tmobil 95% zawsze lte i blyskawiczny internet,
Zmienie recznie nju na vodafone i tez lte jest ale net albo nie dziala albo wczytuje godz.
Czy nju ma w niemczech jakas blokade na internet?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

44 gości i 2 zalogowanych użytkowników