forumnju z rachunkiemusługiBrak połączeń wychodzących w roamingu - Help! :-)

Brak połączeń wychodzących w roamingu - Help! :-)

 

Brak połączeń wychodzących w roamingu - Help! :-) (2023-10-01 23:28)

Dzień dobry. Przebywam poza granicami Polski, od kilku miesięcy korzystam z roamingu.(Irlandia) Rachunki płacone na czas. Od dzisiaj nie mam możliwości wykonywania połączeń wychodzących. Cały czas, przy próbie wykonywania połączenia do Polski rozłącza mnie z komunikatem: "brak odpowiedzi, przekroczono limit czasu" - na różnych numerach. Czy to jakaś blokada czy też jest to usterka techniczna po stronie irlandzkiego provider-a? Rozmowy przychodzące działają, jak też  SMS-y działają w obie strony. Proszę o pomoc, jestem odcięty od świata.;-) Dziękuję. :) 

 

Brak połączeń wychodzących w roamingu - Help! :-) (2023-10-02 16:28)

Hej :) Na początek wyłącz i włącz telefon, może się coś chwilowo zawiesiło. Jeżeli to nie pomoże ręcznie zmień operatora  (odhacz opcję automatyczny wybór sieci, pojawią się sieci do ręcznego wyboru). Jeżeli problem ustąpi to wiadomo, że jakieś problemy techniczne wystąpiły po stronie operatora do którego karta SIM była załogowana. Jeżeli po zmianie operatora będzie to samo, to sprawdź działanie usług w innym urządzeniu. Jeżeli w innym urządzeniu będzie to samo, to może być uszkodzenie karty i wtedy trzeba będzie ją wymienić. Pozdrawiam.

odpowiedź

Brak połączeń wychodzących w roamingu - Help! :-) | r4deck (01.10.2023, 23:28)

Dzień dobry. Przebywam poza granicami Polski, od kilku miesięcy korzystam z roamingu.(Irlandia) Rachunki płacone na czas. Od dzisiaj nie mam możliwości wykonywania połączeń wychodzących. Cały czas, przy próbie wykonywania połączenia do Polski rozłącza mnie z komunikatem: "brak odpowiedzi, przekroczono limit czasu" - na różnych numerach. Czy to jakaś blokada czy też jest to usterka techniczna po stronie irlandzkiego provider-a? Rozmowy przychodzące działają, jak też  SMS-y działają w obie strony. Proszę o pomoc, jestem odcięty od świata.;-) Dziękuję. :) 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników