forumnju z rachunkiemusługiSprawdzenie dawnego numeru telefonu

Sprawdzenie dawnego numeru telefonu

 

Sprawdzenie dawnego numeru telefonu (2023-09-20 15:56)

Witam wszystkich serdecznie, przepraszam jeżeli piszę w złym dziale ale nie wiem jaki ma być właściwy, czy jest jakaś możliwość przypomnienia dawnego numeru który kiedyś miałem zarejestrowany na siebie?, potrzebuję odblokować do czegoś dostęp i potrzebuję dawny numer telefonu ale nie mogę go sobie przypomnieć, mam początek i koniec ale brakuje mi środka, każde info będzie cenne, pozdrawiam Przemo.

~przemo

 

Sprawdzenie dawnego numeru telefonu (2023-09-20 20:26)

to jest odpowiedź na post:

Witam wszystkich serdecznie, przepraszam jeżeli piszę w złym dziale ale nie wiem jaki ma być właściwy, czy jest jakaś możliwość przypomnienia dawnego numeru który kiedyś miałem zarejestrowany na siebie?, potrzebuję odblokować do czegoś dostęp i potrzebuję dawny numer telefonu ale nie mogę go sobie przypomnieć, mam początek i koniec ale brakuje mi środka, każde info będzie cenne, pozdrawiam Przemo.

</div><div>
</div><div>tu raczej nikt nie zgadnie tego numeru, a nawet jesli sobie przypomnisz tu numer moze byc nieaktywny lub zarejestrowany na kogos innego
</div>

~gość1695234228951

 

Sprawdzenie dawnego numeru telefonu (2023-09-21 17:36)

Hej :) Możesz zadzwonić do bok na *610 (690610610) po PESELU sprawdzą jaki numer czy numery miałeś zarejestrowane na swoje dane, ale jak to było dawno to z ogromną dozą prawdopodobieństwa można założyć, że mają już innego właściciela. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 17:37 w dniu 2023-09-21]

odpowiedź

Sprawdzenie dawnego numeru telefonu | ~przemo (20.09.2023, 15:56)

Witam wszystkich serdecznie, przepraszam jeżeli piszę w złym dziale ale nie wiem jaki ma być właściwy, czy jest jakaś możliwość przypomnienia dawnego numeru który kiedyś miałem zarejestrowany na siebie?, potrzebuję odblokować do czegoś dostęp i potrzebuję dawny numer telefonu ale nie mogę go sobie przypomnieć, mam początek i koniec ale brakuje mi środka, każde info będzie cenne, pozdrawiam Przemo.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 1 zalogowanych użytkowników