forumstrona www, moje kontomoje kontoJeden właściciel- dwa różne konta

Jeden właściciel- dwa różne konta

 

Jeden właściciel- dwa różne konta (2023-07-11 19:09)

Witam. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Nju Internetowy, ostatnio przeniosłem dwa numery do Nju z rachunkiem, niestety konta nie zostały połączone- mam dwa numery klienta, dwa różne numery rachunków do wpłat, otrzymuję dwie osobne faktury. Na koncie na stronie widnieje tylko Nju internetowy- o pozostałych numerach ani słowa.  W jaki sposób połączyć konta? Infolinia non stop zajęta, a na głoszenie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. 

 

Jeden właściciel- dwa różne konta (2023-07-11 20:24)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Nju Internetowy, ostatnio przeniosłem dwa numery do Nju z rachunkiem, niestety konta nie zostały połączone- mam dwa numery klienta, dwa różne numery rachunków do wpłat, otrzymuję dwie osobne faktury. Na koncie na stronie widnieje tylko Nju internetowy- o pozostałych numerach ani słowa.  W jaki sposób połączyć konta? Infolinia non stop zajęta, a na głoszenie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. 

</div><div>
</div><div>Nie ma takiej opcji. To jest nju.
</div>

~gość1689092131484

 

Jeden właściciel- dwa różne konta (2023-07-11 21:28)

to jest odpowiedź na post:




Nie ma takiej opcji. To jest nju.




Rok temu w takiej samej sytuacji miałem wszystko na jednym koncie, więc da się. 

~slaawek

 

Jeden właściciel- dwa różne konta (2023-07-11 22:54)

to jest odpowiedź na post:


<div>Rok temu w takiej samej sytuacji miałem wszystko na jednym koncie, więc da się. 

</div><div>
</div><div>Na jednym koncie możesz mieć dostęp do numerów duecie lub w trio. Nju internetowy w to nie wchodzi.
</div>

~gość1689092131484

 

Jeden właściciel- dwa różne konta (2023-07-12 17:33)

to jest odpowiedź na post:




Rok temu w takiej samej sytuacji miałem wszystko na jednym koncie, więc da się. 

Hej :) Tylko nju internet dodatkowy za 19 zł jest na tym samy koncie, Nju internetowy 29 zł jest zawsze na osobnym koncie i w związku z tym trzeba się na niego logować osobno. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Jeden właściciel- dwa różne konta | slaawek (11.07.2023, 19:09)

Witam. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Nju Internetowy, ostatnio przeniosłem dwa numery do Nju z rachunkiem, niestety konta nie zostały połączone- mam dwa numery klienta, dwa różne numery rachunków do wpłat, otrzymuję dwie osobne faktury. Na koncie na stronie widnieje tylko Nju internetowy- o pozostałych numerach ani słowa.  W jaki sposób połączyć konta? Infolinia non stop zajęta, a na głoszenie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 1 zalogowanych użytkowników