forumnju na kartęofertaNju na kartę.Im dłużej tym lepiej.Co ze starymi klientami z limitem 30GB?

Nju na kartę.Im dłużej tym lepiej.Co ze starymi klientami z limitem 30GB?

 

Nju na kartę.Im dłużej tym lepiej.Co ze starymi klientami z limitem 30GB? (2023-06-04 02:03)

Witam, posiadam numer w nju na kartę od kilku lat. Dawno temu dostałem bonus na internet 30GB za staż (po dwóch latach - kiedyś było 10/20/30gb). Nowi klienci od dawna dostają dużo więcej gigabajtów. Jako stały klient czuję się dyskryminowany. Teraz na start dostaje się 60gb. Czy jedynym rozwiązaniem aby zwiększyć ilość gb to kupno nowego numeru?

~robson

 

Nju na kartę.Im dłużej tym lepiej.Co ze starymi klientami z limitem 30GB? (2023-06-04 07:54)

to jest odpowiedź na post:

Witam, posiadam numer w nju na kartę od kilku lat. Dawno temu dostałem bonus na internet 30GB za staż (po dwóch latach - kiedyś było 10/20/30gb). Nowi klienci od dawna dostają dużo więcej gigabajtów. Jako stały klient czuję się dyskryminowany. Teraz na start dostaje się 60gb. Czy jedynym rozwiązaniem aby zwiększyć ilość gb to kupno nowego numeru?

Mam wrażenie że dałeś się złapać na reklamę nju ( subskrybcja na kartę ) Jak wejdziesz w szczegóły oferty wszystko się zmienia . Idąc dalej , regulamin na kartę jest od dawna ten sam i maksymalnie możesz mieć 30GB internetu za staż . Jedyne co możesz zrobić to uaktywnić prezent na wakacje  ==>>  100 GB internetu na wakacje .

 

Nju na kartę.Im dłużej tym lepiej.Co ze starymi klientami z limitem 30GB? (2023-06-05 03:41)

Masz rację, mój błąd 60gb na start jest w nju internet.Dzięki.

~robson

odpowiedź

Nju na kartę.Im dłużej tym lepiej.Co ze starymi klientami z limitem 30GB? | ~robson (04.06.2023, 02:03)

Witam, posiadam numer w nju na kartę od kilku lat. Dawno temu dostałem bonus na internet 30GB za staż (po dwóch latach - kiedyś było 10/20/30gb). Nowi klienci od dawna dostają dużo więcej gigabajtów. Jako stały klient czuję się dyskryminowany. Teraz na start dostaje się 60gb. Czy jedynym rozwiązaniem aby zwiększyć ilość gb to kupno nowego numeru?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 1 zalogowanych użytkowników