forumnju z rachunkiemofertaKonfiguracja APN itp.

Konfiguracja APN itp.

 

Konfiguracja APN itp. (2023-05-03 20:02)

Czy dla usługi nju na kartę lub abonament są różne konfiguracje apnów?
Automatyczna konfiguracja mi nie działa. Dla MMS mam serwer nju a nie Orange. Czy tak zostawić czy zmienić na Orange. Dla internetu APN ustawia się na ipv6  jednak nie łączy się z internetem. Za to działa na ipv4.  W czym problem ? Czy jest różnica w ustawieniach dla numeru głównego a numerach dodatkowych ???

~eagle

 

Konfiguracja APN itp. (2023-05-05 14:35)

nie działa na karcie czy abonamencie?
na APN internetipv6 nie działa internet w ogóle czy tylko ipv4/ipv6? 
na APN ipv4 działa normalnie tak? 

~moi

 

Konfiguracja APN itp. (2023-05-05 19:29)

to jest odpowiedź na post:

Czy dla usługi nju na kartę lub abonament są różne konfiguracje apnów?
Automatyczna konfiguracja mi nie działa. Dla MMS mam serwer nju a nie Orange. Czy tak zostawić czy zmienić na Orange. Dla internetu APN ustawia się na ipv6  jednak nie łączy się z internetem. Za to działa na ipv4.  W czym problem ? Czy jest różnica w ustawieniach dla numeru głównego a numerach dodatkowych ???

<span style="font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-ansi-language:PL;mso-fareast-language: PL;mso-bidi-language:AR-SA">Nie ma znaczenia czy abonament czy karta . Nju to córka orange  i oni wspułpracują . Ja przeszedłem z orange i nawet karty sim nie wymieniałem .Jedynie podpisałem umowe.Wszystkie konfiguracje apn znajdziesz =><span style="font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-ansi-language:PL;mso-fareast-language: PL;mso-bidi-language:AR-SA"> KONFIGURACJA

~ziko

 

Konfiguracja APN itp. (2023-05-06 18:01)

ustawienia apn według - Internet IPv6 nie działa
brak połączenia


ustawienie apn  - internet   działa
stare ustawienie dla ipv4


połączenie wifi ipv4 i ipv6 działa


ustawienie mms opcja serwer orange lub njumobile działa


wszystko na abonament telefon główny oraz dodatkowy

~eagle

 

Konfiguracja APN itp. (2023-05-06 18:08)

a i jeden tel na kartę te same objawy

~eagle

 

Konfiguracja APN itp. (2023-05-06 18:32)

<div>Jak nie działa apn internet IPv6 to ustaw internet - niektóre urządzenia nie chcą działać na tym ipv6 i tyle.</div><div>
</div><div><div class="opl-section__content" id="yui_patched_v3_11_0_1_1585908810174_236-tab-1" role="tabpanel" aria-labelledby="yui_patched_v3_11_0_1_1585908810174_236-control-1" aria-hidden="false" > <div class="opl-section__content-inner opl-section__content-inner--spacing-right u-no-padding-b"> <div class="opl-cms"> <ul><li class="u-small-no-padding u-padding-top-s">Nazwa konfiguracji: Internet IPv4</li><li class="u-small-no-padding u-padding-top-s">APN (punkt dostępu): internet</li><li class="u-small-no-padding u-padding-top-s">Nazwa użytkownika: internet</li><li class="u-small-no-padding u-padding-top-s">Hasło: internet</li><li class="u-small-no-padding u-padding-top-s">Uwierzytelnianie: PAP</li><li class="u-small-no-padding u-padding-top-s">Typ APN: default,supl</li><li class="u-small-no-padding u-padding-top-s">Protokół APN: IPv4</li><li class="u-small-no-padding u-padding-top-s">Protokół APN podczas roamingu: IPv4</li></ul> </div> </div> </div></div>

~gość1683390749719

 

Konfiguracja APN itp. (2023-05-07 13:29)

to jest odpowiedź na post:

ustawienia apn według - Internet IPv6 nie działa
brak połączenia


ustawienie apn  - internet   działa
stare ustawienie dla ipv4


połączenie wifi ipv4 i ipv6 działa


ustawienie mms opcja serwer orange lub njumobile działa


wszystko na abonament telefon główny oraz dodatkowy




jaki tel/system? sprawdź czy działa samo ipv6 np na whatismyipaddress.com 


mam podobny problem na androidzie 13

~moi

 

Konfiguracja APN itp. (2023-05-07 15:32)

android 11


moto e40


działa tylko z ipv4 lub jakiś czas z ipv6 jak uda się połączyć

~gość1683466372449

 

Konfiguracja APN itp. (2023-05-08 12:54)

to jest odpowiedź na post:

android 11


moto e40


działa tylko z ipv4 lub jakiś czas z ipv6 jak uda się połączyć


a mógłbyś bardziej szczegółowo? na jakim apn działa ipv4 i ipv6 


na internet powinko działać tylko ipv4
na internetipv6 powinno działać i ipv4 i ipv6 

~moi

 

Konfiguracja APN itp. (2023-05-08 21:54)

APN internet działa ipv4
APN internetipv6  nie chce połączyć

~eagle

odpowiedź

Konfiguracja APN itp. | ~eagle (03.05.2023, 20:02)

Czy dla usługi nju na kartę lub abonament są różne konfiguracje apnów?
Automatyczna konfiguracja mi nie działa. Dla MMS mam serwer nju a nie Orange. Czy tak zostawić czy zmienić na Orange. Dla internetu APN ustawia się na ipv6  jednak nie łączy się z internetem. Za to działa na ipv4.  W czym problem ? Czy jest różnica w ustawieniach dla numeru głównego a numerach dodatkowych ???
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników