forumnju z rachunkiemofertaKonfiguracja APN itp.

Konfiguracja APN itp.

 

Konfiguracja APN itp. (2023-05-10 20:54)

Mam identyczny problem w telefonie z internetem mobilnym 9gb i rownież model telefonu moto e40 -> jak ustawie te dane:


<ul ><li >Nazwa konfiguracji: Internet IPv6</li><li >APN (punkt dostępu): internetipv6</li><li >Nazwa użytkownika: internetipv6</li><li >Hasło: internetipv6</li><li >Uwierzytelnianie: PAP</li><li >Typ APN: default,supl</li><li >Protokół APN: IPv6</li><li >Protokół APN podczas roamingu: IPv4</li></ul>
<span >to przez chwile mam internet, po czym za chwilę trace i musze resetować i wpisywać na nowo... Nie mam pojecia w czym leży problem... może z tym modelem telefonu jest problem ? 
<span >

~gemetzel

 

Konfiguracja APN itp. (2023-05-10 20:56)

Mam identyczny problem w telefonie z internetem mobilnym 9gb i rownież model telefonu moto e40 -> jak ustawie te dane:



<div class="thread-body" >to przez chwile mam internet, po czym za chwilę trace i musze resetować i wpisywać na nowo... Nie mam pojecia w czym leży problem... może z tym modelem telefonu jest problem ? 


<div class="row-actions" ><span class="btn link" ><a class="more-simple js-mod" href="https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,344400006,title,konfiguracja-apn-itp-,watek?cite=345500003&pageNo=2&forumElementId=344400006" id="quote-action-link-345500003" >cytuj

~gemetzel

odpowiedź

Konfiguracja APN itp. | ~eagle (03.05.2023, 20:02)

Czy dla usługi nju na kartę lub abonament są różne konfiguracje apnów?
Automatyczna konfiguracja mi nie działa. Dla MMS mam serwer nju a nie Orange. Czy tak zostawić czy zmienić na Orange. Dla internetu APN ustawia się na ipv6  jednak nie łączy się z internetem. Za to działa na ipv4.  W czym problem ? Czy jest różnica w ustawieniach dla numeru głównego a numerach dodatkowych ???
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 1 zalogowanych użytkowników