forumnju z rachunkiemusługiNr. Tymczasowy dalej aktualny

Nr. Tymczasowy dalej aktualny

 

Nr. Tymczasowy dalej aktualny (2023-03-26 14:51)

Hej,
Może ktoś pomoże. Przenosiłem dwa numery z sieci Plus do nju. Po całkowitym przeniesieniu nr. Tymczasowe zmieniły się w mój prawidłowy numer który przenosiłem. Niestety część osób nadal dostaje smsy z mojego numeru tymczasowego którego już nie mam. Miał ktoś taki przypadek? 

 

Nr. Tymczasowy dalej aktualny (2023-03-27 18:42)

to jest odpowiedź na post:

Hej,
Może ktoś pomoże. Przenosiłem dwa numery z sieci Plus do nju. Po całkowitym przeniesieniu nr. Tymczasowe zmieniły się w mój prawidłowy numer który przenosiłem. Niestety część osób nadal dostaje smsy z mojego numeru tymczasowego którego już nie mam. Miał ktoś taki przypadek? 

Hej :) A telefon jest na androidzie, bo znam ten problem. Jeśli tak, to może aplikacja do wysyłania SMS-ów jest zintegrowana z chat,  problem powinien ustąpić jak w ustawieniach wybierzesz funkcję czatu, potem włącz funkcję czatu i ustawisz suwak na "off". Pozdrawiam :)

odpowiedź

Nr. Tymczasowy dalej aktualny | michalnju89 (26.03.2023, 14:51)

Hej,
Może ktoś pomoże. Przenosiłem dwa numery z sieci Plus do nju. Po całkowitym przeniesieniu nr. Tymczasowe zmieniły się w mój prawidłowy numer który przenosiłem. Niestety część osób nadal dostaje smsy z mojego numeru tymczasowego którego już nie mam. Miał ktoś taki przypadek? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników