forumnju z rachunkiemusługiNothing phone (1) a oferta 5G

Nothing phone (1) a oferta 5G

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-10-31 01:10)

Dorzucam do wątku. Analogiczna sytuacja iPhone  14 pro. Oferta NJU z rachunkiem, 5G uruchomiony.  Ustawienia łączenia z siecią ustawione jako priorytetowe na 5G.
Podniosę poprzeczkę co do testowania w różnych miejscach. Często podróżuję po kraju więc dodam, ze nigdzie telefon nie połączył się z siecią 5G, mimo deklarowanego okrycia siecią przez pomarańczowego operatora na pełny. 

~heiko

 

Nothing phone (1) a oferta 5G (2023-12-15 16:36)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Dzięki za odpowiedź. 
To prawda, na stronie Nju nie ma informacji o takich ograniczoniach, a przynajmniej ja takowych nie znalazłem. Za to na stronie Orange jest coś takiego w FAQ co jest potrzebne by korzystać z 5g w orange:
telefon obsługujący technologię 5G w paśmie 2100 MHz zakupiony w sieci sprzedaży Orange

No i jest lista takich telefonów. Jak wiemy Nju to spółka córka więc polityka może być podobna.
Wysłałem zgłoszenie, zobaczymy co odpowiedzą

Hej :) Nie wiem, jaką odpowiedź uzyskałeś, ale rzeczywiście są ograniczenia, jeśli chodzi o te aparaty.  Nju nie ponosi odpowiedzialności za działanie sieci 5G na telefonach zakupionych poza siecią sprzedaży Orange z najnowszą wersją oprogramowania obsługującego 5G. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Nothing phone (1) a oferta 5G | ~beduin (15.03.2023, 14:07)

Witam,


Jestem w posiadaniu telefonu Nothing phone (1) oraz oferty nju z rachunkiem 29 zl 5G. 
Usługa 5G jest już aktywna i telefon jest ustawiony aby priorytetowo korzystał z sieci 5G (obsługuje on częstotliwość 2100 MHz). Do tej pory jednak, ani razu nie połączył się z siecią 5G. Testowane w różnych miejscach Warszawy, również w centrum. Z jakiego powodu telefon nie 'łapie' zasięgu 5G ? Czy jest jakaś ograniczona lista telefonów, które Nju wspiera w tym zakresie ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 1 zalogowanych użytkowników