forumnju z rachunkiemoferta"Nju dodatkowy" do oferty, która nie jest już dostępna

"Nju dodatkowy" do oferty, która nie jest już dostępna

 

"Nju dodatkowy" do oferty, która nie jest już dostępna (2023-03-09 15:16)

Dzień dobry,<o:p></o:p>
korzystam z oferty, która nie jest dostępna. Nie pamiętam jej nazwy, ale chodzi w niej o to, że płaci się tyle ile minut się wydzwoni, wyśle SMSów czy zużyje GB. Przez pierwsze miesiące była minimalna wartość abonamentu - 9 zł. Później ten minimalny próg został zniesiony.<o:p></o:p>
<o:p> </o:p>
Po zalogowaniu do swojego panelu widzę, że jest opcja "dokup nju dodatkowy" za 9 zł. Czy po dodaniu kolejnego numeru będzie on korzystać z oferty mojego głównego numeru (tej oferty, która nie jest już dostępna)? Czy jednak mój główny numer np. przejdzie automatycznie do innej oferty, która jest aktualnie dostępna?<o:p></o:p>

~nalok

 

"Nju dodatkowy" do oferty, która nie jest już dostępna (2023-03-10 08:20)

Hej :) Po dokupieniu numeru dodatkowego, usługa na głównym numerze się nie zmienia, więc nadal będziesz miał opcję "nie korzystasz, nie płacisz". Pozdrawiam :)

odpowiedź

" | Nju dodatkowy" ( do oferty, która nie jest już dostępna)

Dzień dobry,<o:p></o:p>
korzystam z oferty, która nie jest dostępna. Nie pamiętam jej nazwy, ale chodzi w niej o to, że płaci się tyle ile minut się wydzwoni, wyśle SMSów czy zużyje GB. Przez pierwsze miesiące była minimalna wartość abonamentu - 9 zł. Później ten minimalny próg został zniesiony.<o:p></o:p>
<o:p> </o:p>
Po zalogowaniu do swojego panelu widzę, że jest opcja "dokup nju dodatkowy" za 9 zł. Czy po dodaniu kolejnego numeru będzie on korzystać z oferty mojego głównego numeru (tej oferty, która nie jest już dostępna)? Czy jednak mój główny numer np. przejdzie automatycznie do innej oferty, która jest aktualnie dostępna?<o:p></o:p>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies