trzeci numer

 

trzeci numer (2023-02-05 22:25)

Posiadam dwa numery w nju na abonament (duo). Chcę dodać trzeci numer do mojego konta. Ten trzeci numer to oferta na kartę u innego operatora zarejestrowana na inną osobę niż abonament w nju. Czy ten trzeci numer można bez problemu dodać czy będą z tym problemy. 

 

trzeci numer (2023-02-06 09:43)

Najpierw trzeba go przerejestrować na siebie, potem przenosić.jako trzeci do Nju

~jaa

 

trzeci numer (2023-03-19 19:52)

 Podepnę się pod temat. Aktualnie jestem w Orange Flex. Chcę przenieść numer do oferty abonamentowej jako trzeci numer (trio), która jest na moją kobietę. Rozumiem, ze najpierw muszę przenieść numer na moją kobietę, a ona później podpina do swojej oferty jako trzeci numer. Pytanie w jaki sposób to zrobić? Bo na koncie po zalogowaniu nie ma opcji dodania kolejnego trzeciego numeru. 
<font color="#00273f" size="3"><span >Dziękuje za pomoc. </font>
<font color="#00273f" size="3"><span >Pozdrawiam. 
</font>

 

trzeci numer (2023-03-20 07:11)

Zgadza się,. Najpierw przenosisz na osobę, na którą są zarejestrowane dwa poprzednie numery.
U mnie na koncie jest "dokup trzeci numer" - zobacz
https://zapodaj.net/883b8b9ae4076.jpg.html

odpowiedź

trzeci numer | robikoll (05.02.2023, 22:25)

Posiadam dwa numery w nju na abonament (duo). Chcę dodać trzeci numer do mojego konta. Ten trzeci numer to oferta na kartę u innego operatora zarejestrowana na inną osobę niż abonament w nju. Czy ten trzeci numer można bez problemu dodać czy będą z tym problemy. 

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 1 zalogowanych użytkowników