moje konto

 

moje konto (2013-07-22 12:07)

Nie otrzymuję sms zwrotnego, niezbędnego do odzyskania hasła do konta. Nawiasem mówiąc nie pamiętam czy takie konto wogóle zakładałem - postanowiłem więc, ze założę i ... też nic ponieważ podobnie jak powyżej sms zwrotny (tym razem z nowym hasłem) także do mnie nie dotrał. 
Podobny problem z funkcjonalnością strony obserwuję przy wyborze obrazka w celu uwiarygodnienia wiadomości. Dopiero kilkakrotne próby i odświerzenia strony "puszczają mnie dalej".
 
Czy ktoś miał podobne probelmy ? Jak sobie poradziliście ?
m
 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mwm

 

moje konto (2013-07-22 21:39)

W innej przeglądarce sprawdzałeś? Spróbuj np. na Operze. Jeśli problem będzie nadal to zgłoszenie do BOK.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

moje konto (2013-07-23 10:22)

Od 20 dni mam ten sam problem z durnymi obrazkami / ciągle zła odpowiedź np 3 owoce i but -gdy wskażę buta jako niepasujący - i tak zła odpowiedź?, w ogóle nie mogę ,,pchnąć dalej". Nie otrzymałem żadnego sms zwrotnego i nie mogę sprawdzić faktury choć po 20 dniach dostałem już do zapłaty fakturę na telefon.  Po 20 dniach faktura - nie wiem , co to za okres rozliczeniowy ? Za telefon do doradcy - 5 zł !!! Chyba zrezygnuję z nju. Pozdrawiam Irek

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ireku1

 

moje konto (2013-07-23 10:25)

Mam to od miesiąca. Rezygnuję z nju!!!!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ireku1

 

moje konto (2013-07-23 15:30)

ja nie mam żadnych problemów z tym śmiesznym CAPTCHA

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~marcin

 

moje konto (2013-07-24 09:49)

Ja miałem podobną sytuację, gdy próbowałem zarejestrować konto i skorzystać z przypomnienia hasła przez przeglądarkę IE, na innych, strona działała prawidłowo. Jeśli w Twoim przypadku nie możesz odzyskać hasła niezależnie od przeglądarki, pozostaje kontakt z BOK, niech sprawdzą czy konto nie zostało zablokowane

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

moje konto (2013-07-24 12:46)

Zainstalowałem Operę i problem się rozwiązał. Zainteresowanym polecam.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mwm

odpowiedź

moje konto | ~mwm (22.07.2013, 12:07)

Nie otrzymuję sms zwrotnego, niezbędnego do odzyskania hasła do konta. Nawiasem mówiąc nie pamiętam czy takie konto wogóle zakładałem - postanowiłem więc, ze założę i ... też nic ponieważ podobnie jak powyżej sms zwrotny (tym razem z nowym hasłem) także do mnie nie dotrał. 
Podobny problem z funkcjonalnością strony obserwuję przy wyborze obrazka w celu uwiarygodnienia wiadomości. Dopiero kilkakrotne próby i odświerzenia strony "puszczają mnie dalej".
 
Czy ktoś miał podobne probelmy ? Jak sobie poradziliście ?
m
 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników