moje konto

 

moje konto (2013-07-22 12:07)

Nie otrzymuję sms zwrotnego, niezbędnego do odzyskania hasła do konta. Nawiasem mówiąc nie pamiętam czy takie konto wogóle zakładałem - postanowiłem więc, ze założę i ... też nic ponieważ podobnie jak powyżej sms zwrotny (tym razem z nowym hasłem) także do mnie nie dotrał. 
Podobny problem z funkcjonalnością strony obserwuję przy wyborze obrazka w celu uwiarygodnienia wiadomości. Dopiero kilkakrotne próby i odświerzenia strony "puszczają mnie dalej".
 
Czy ktoś miał podobne probelmy ? Jak sobie poradziliście ?
m
 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mwm

 

moje konto (2013-07-22 21:39)

W innej przeglądarce sprawdzałeś? Spróbuj np. na Operze. Jeśli problem będzie nadal to zgłoszenie do BOK.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

moje konto (2013-07-23 10:22)

Od 20 dni mam ten sam problem z durnymi obrazkami / ciągle zła odpowiedź np 3 owoce i but -gdy wskażę buta jako niepasujący - i tak zła odpowiedź?, w ogóle nie mogę ,,pchnąć dalej". Nie otrzymałem żadnego sms zwrotnego i nie mogę sprawdzić faktury choć po 20 dniach dostałem już do zapłaty fakturę na telefon.  Po 20 dniach faktura - nie wiem , co to za okres rozliczeniowy ? Za telefon do doradcy - 5 zł !!! Chyba zrezygnuję z nju. Pozdrawiam Irek

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ireku1

 

moje konto (2013-07-23 10:25)

Mam to od miesiąca. Rezygnuję z nju!!!!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ireku1

 

moje konto (2013-07-23 15:30)

ja nie mam żadnych problemów z tym śmiesznym CAPTCHA

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~marcin

 

moje konto (2013-07-24 09:49)

Ja miałem podobną sytuację, gdy próbowałem zarejestrować konto i skorzystać z przypomnienia hasła przez przeglądarkę IE, na innych, strona działała prawidłowo. Jeśli w Twoim przypadku nie możesz odzyskać hasła niezależnie od przeglądarki, pozostaje kontakt z BOK, niech sprawdzą czy konto nie zostało zablokowane

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

moje konto (2013-07-24 12:46)

Zainstalowałem Operę i problem się rozwiązał. Zainteresowanym polecam.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mwm

odpowiedź

moje konto | sosen (22.07.2013, 21:39)

W innej przeglądarce sprawdzałeś? Spróbuj np. na Operze. Jeśli problem będzie nadal to zgłoszenie do BOK.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies