forumstrona www, moje kontomoje kontoPrzejęcie numeru NJU abonament

Przejęcie numeru NJU abonament

 

Przejęcie numeru NJU abonament (2022-11-13 18:09)

Witajcie, jak przejąć numer po zmarłej osobie z rodziny, która była abonentem NJU? Numer był używany do prowadzenia wspólnej działalności i nie może przepaść.

~tomek

 

Przejęcie numeru NJU abonament (2022-11-14 16:31)

to jest odpowiedź na post:

Witajcie, jak przejąć numer po zmarłej osobie z rodziny, która była abonentem NJU? Numer był używany do prowadzenia wspólnej działalności i nie może przepaść.

Hej :) W nju mobile nie ma cesji, należy udać się do Salonu Orange z dowodem osobistym i kartą SIM, zabrać kopię aktu zgonu właściciela. Numer zostanie w Salonie przeniesiony na kartę i przerejestrowany. Po przerejestrowaniu możesz zawrzeć umowę na swoje dane, składając zamówienie przez stronę www.njumobile. pl lub dzwoniąc na infolinię *610 (690610610 z numeru w innej sieci) . Staż w sieci ulega wyzerowaniu w przypadku przeniesienia numeru do oferty na kartę. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 16:33 w dniu 2022-11-14]
 

Przejęcie numeru NJU abonament (2022-11-14 17:09)

Czyli w salonie Orange wszystko mi załatwią od ręki i nie stracę numeru - tylko zostanie on przeniesiony na "kartę" i będzie zarejestrowany na mnie tak?

~tomek

 

Przejęcie numeru NJU abonament (2022-11-15 15:25)

to jest odpowiedź na post:

Czyli w salonie Orange wszystko mi załatwią od ręki i nie stracę numeru - tylko zostanie on przeniesiony na "kartę" i będzie zarejestrowany na mnie tak?

Tak,  nie wiem czy od ręki to załatwisz, pewnie wyślą to do bok i dopiero oni wprowadzą zmiany, tylko sugeruję udać się do własnego salonu Orange, a nie partnerskiego  punktu w galerii handlowej :)

[edytowane przez pilotka o 15:56 w dniu 2022-11-15]

odpowiedź

Przejęcie numeru NJU abonament | ~tomek (13.11.2022, 18:09)

Witajcie, jak przejąć numer po zmarłej osobie z rodziny, która była abonentem NJU? Numer był używany do prowadzenia wspólnej działalności i nie może przepaść.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies