forumstrona www, moje kontomoje kontoLista połączeń nr 5011

Lista połączeń nr 5011

 

Lista połączeń nr 5011 (2022-11-02 18:47)

Hej!
W ostatnim miesiącu odkryłem, że z mojego numeru telefonu wychodzą SMS-y pod nr 5011. SMS-y są bezpłatne, a pierwsza taka została "wysłana" w czerwcu tego roku. W moim telefonie żadna wiadomość pod ten numer nie widnieje, ani sam nigdy SMS-a tam nie wysłałem. Problem polega na tym, że mimo wielu blokad założonych na mój numer, SMS-y wciąż się wysyłają. Probowałem wyczyścic telefon do ustawień fabrycznych, lecz to również nie pomogło. Czy miał ktoś podobną sytuację lub pomysł jak to rozwiązać? Pozdrawiam!

 

Lista połączeń nr 5011 (2022-11-02 21:53)

<div>Mam to samo. Od września. wychodzi po kilka smsów dziennie na numer 5011 - bezpłatne. O różnych porach dnia. Telefon iphone - może to ma znaczenie. Dajcie znać jak rozpoznacie skąd się to bierze.</div><div>
</div>

~marloo

 

Lista połączeń nr 5011 (2022-11-03 13:28)

Hej :) Problem dotyczy iphonów, po ostatniej zmianie Apple w IOS 15, zaczęła działać nowa wersja poczty głosowej. Działanie opiera się na SMS-ach automatycznie wysyłanych na numer 5011  i jest związane z aplikacją Visual Voice Mail . Pomóc powinno odinstalowanie aplikacji. A jeśli to nie pomoże kontakt z producentem. Pozdrawiam :)

 

Lista połączeń nr 5011 (2022-11-22 12:17)

tak, potwierdzam, to problem z iphonami po aktualizacji na ios 16.
Nalezy wyłączyć imessage i odczekać około 24h, problem znika.
Wtedy włączyć znowu

~aneta7882

 

Lista połączeń nr 5011 (2022-12-17 10:38)

Potwierdzam IPhone borykają się z tym problemem ani Orange ani producent nie potrafią rozwiązać problemu.  Czy komuś udało się to jakoś rozwiązać ? 

~adam12

 

Lista połączeń nr 5011 (2023-01-11 18:24)

to jest odpowiedź na post:

tak, potwierdzam, to problem z iphonami po aktualizacji na ios 16.
Nalezy wyłączyć imessage i odczekać około 24h, problem znika.
Wtedy włączyć znowu




Ten sposób nie pomaga. Nadal mój telefon wysyła te SMSy.

~bonawentura

 

Lista połączeń nr 5011 (2023-04-05 08:42)

Czy jeśli chodzi o SMS y wysyłane na numer 5011. To chodzi o to, ze w tym momencie piszemy za pomocą iMessage i wtedy wysyłają się te bezpłatne smsy?

~oleole

odpowiedź

Lista połączeń nr 5011 | rynski (02.11.2022, 18:47)

Hej!
W ostatnim miesiącu odkryłem, że z mojego numeru telefonu wychodzą SMS-y pod nr 5011. SMS-y są bezpłatne, a pierwsza taka została "wysłana" w czerwcu tego roku. W moim telefonie żadna wiadomość pod ten numer nie widnieje, ani sam nigdy SMS-a tam nie wysłałem. Problem polega na tym, że mimo wielu blokad założonych na mój numer, SMS-y wciąż się wysyłają. Probowałem wyczyścic telefon do ustawień fabrycznych, lecz to również nie pomogło. Czy miał ktoś podobną sytuację lub pomysł jak to rozwiązać? Pozdrawiam!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników