forumnju z rachunkiemoferta5G z nju z haczykiem

5G z nju z haczykiem

 

5G z nju z haczykiem (2022-09-22 18:22)

<div>Chcecie 5G? To musicie zmienić usługę...</div><div>Mam "bez limitu 29 zł"</div><div>a 5G jest w innej "nju 29zł 5G" :-)</div><div>Jakie są konsekwencje zmiany? Szukajcie w regulaminie.</div><div>A miało być tak prosto...
</div>

 

5G z nju z haczykiem (2022-09-22 22:32)

to jest odpowiedź na post:

<div>Chcecie 5G? To musicie zmienić usługę...</div><div>Mam "bez limitu 29 zł"</div><div>a 5G jest w innej "nju 29zł 5G" :-)</div><div>Jakie są konsekwencje zmiany? Szukajcie w regulaminie.</div><div>A miało być tak prosto...
</div><div>

</div><div>
</div><div>Tak na szybko. Z opisu (nie z regulaminów):</div><div>W nowych pakietach nie ma już "nie korzystasz nie płacisz"!!!</div><div>Niby drobiazg ale dla niektórych może mieć znaczenie...
</div>

 

5G z nju z haczykiem (2022-09-23 22:34)

czy przy przejściu na ofertę z 5g stracę gigabajty które mam za staż?

~marcinjan

 

5G z nju z haczykiem (2022-09-23 23:54)

Nie , nic się nie traci - znika tylko slogan uzywasz placisz , uzywasz malo placisz malo , nie uzywasz wcale nie placisz nic 

~loling

 

5G z nju z haczykiem (2022-09-26 10:34)

W Nju internetowym oraz w Nju na kartę z usługą Wszystko bez limitu 29 zł też będzie 5G i nadal będzie obowiązywała opcja."ile korzystasz, tyle płacisz".

odpowiedź

5G z nju z haczykiem | ianus72 (22.09.2022, 18:22)

<div>Chcecie 5G? To musicie zmienić usługę...</div><div>Mam "bez limitu 29 zł"</div><div>a 5G jest w innej "nju 29zł 5G" :-)</div><div>Jakie są konsekwencje zmiany? Szukajcie w regulaminie.</div><div>A miało być tak prosto...
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników