forumnju z rachunkiemofertaPierwsza faktura - dodatkowe koszta

Pierwsza faktura - dodatkowe koszta

 

Pierwsza faktura - dodatkowe koszta (2022-09-22 09:19)

Witam!
Świeżo przeszedłem do NJU, mam 2 numery (jeden na główny już przeniosłem, drugi abonament Play jest w trakcie przenoszenia - nieużywany). Po podpisaniu umowy zacząłem korzystać z nowej karty , kilka dni przed przeniesieniem numeru. Normalnie tryb - sms, rozmowy i internet. 


Wczoraj otrzymałem pierwszą FV, została mi policzona kwota za pierwszy numer (zrozumiałe), za drugi (jeszcze nieprzeniesiony, nieużywany) oraz 9 zł za transfer internetu.


Pytanie - skąd takie koszta? Otrzymałem informację, że za nieużywany numer do momentu przeniesienia nie płacę, ale jeszcze bardziej zdziwiła mnie kwota dodatkowa za internet. Przecież miało być 20GB w pakiecie, a ja zużyłem może 900 Mb.

~inf

 

Pierwsza faktura - dodatkowe koszta (2022-09-22 10:00)

Przez pierwsze 3 miesiace nawet jesli nie uzywasz minimalna kwota faktury to 9 zł , stad ta kwota , po 3 miesiacach minimalma kwota faktury znika i mozesz miec rachunek nawet na 9 groszy :) 

 

Pierwsza faktura - dodatkowe koszta (2022-09-22 10:01)

Przez pierwsze 3 miesiace nawet jesli nie uzywasz minimalna kwota faktury to 9 zł , stad ta kwota , po 3 miesiacach minimalma kwota faktury znika i mozesz miec rachunek nawet na 9 groszy :) 

 

Pierwsza faktura - dodatkowe koszta (2022-09-22 12:04)

Chodzi o to, że 9zł za transfer zostało policzone dodatkowo, faktura łącznie wyniosła ponad 21 zł (niepełny okres). 

~inf

 

Pierwsza faktura - dodatkowe koszta (2022-09-22 15:46)

Hej  :) Jeśli korzystałeś z numeru głównego to są naliczane opłaty za rozmowy, SMS-y.  MMS-y i internet maksymalnie do 29 zł, ale zgodnie ze zużyciem wg cennika,  więc to nic dziwnego, że na fakturze masz opłatę za internet. Dodatkowo, za numer dodatkowy jest stała miesięczna opłata 9 zł od momentu podpisania umowy, stąd ktoś Cię wprowadził w błąd, że jak nie korzystasz z tego nr do czasu przeniesienia to nie płacisz. Jeszcze jest wyrównanie za ten numer na pierwszej fakturze, bo te 9 zł płacisz do przodu za kolejny miesiąc. Możesz złożyć reklamację, aby anulować opłaty za nr dodatkowy do czasu przeniesienia nr. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 15:47 w dniu 2022-09-22]
 

Pierwsza faktura - dodatkowe koszta (2022-09-26 12:03)

to jest odpowiedź na post:

Hej  :) Jeśli korzystałeś z numeru głównego to są naliczane opłaty za rozmowy, SMS-y.  MMS-y i internet maksymalnie do 29 zł, ale zgodnie ze zużyciem wg cennika,  więc to nic dziwnego, że na fakturze masz opłatę za internet. Dodatkowo, za numer dodatkowy jest stała miesięczna opłata 9 zł od momentu podpisania umowy, stąd ktoś Cię wprowadził w błąd, że jak nie korzystasz z tego nr do czasu przeniesienia to nie płacisz. Jeszcze jest wyrównanie za ten numer na pierwszej fakturze, bo te 9 zł płacisz do przodu za kolejny miesiąc. Możesz złożyć reklamację, aby anulować opłaty za nr dodatkowy do czasu przeniesienia nr. Pozdrawiam :) 




<span >No dobrze, rozmowy rozmowami, ale dlaczego została mi naliczona kwota za transfer? Szczególnie miało to miejsce w pierwszych dniach użytkowania numeru. W pozostałych już różnie, przeważnie nie.

 

Pierwsza faktura - dodatkowe koszta (2022-09-26 13:28)

Tak jak napisałam wcześniej za rozmowy, smsy, mmsy i również internet jest naliczana opłata zgodnie z cennikiem do 29 zł z<span >godnie z zasadą ile korzystasz, tyle płacisz. Dopiero po wykorzystaniu kwoty 29 zł  otrzymujesz pakiet internetowy i nie nalicza już opłat, nawet jak go wykorzystasz, tak mówi regulamin tej oferty.  Zwykle właśnie limit osiąga się w pierwszych dniach okresu rozliczeniowego, potem już nie nalicza opłat, więc wierzyć mi się nie chce by naliczyło. 

odpowiedź

Pierwsza faktura - dodatkowe koszta | ~inf (22.09.2022, 12:04)

Chodzi o to, że 9zł za transfer zostało policzone dodatkowo, faktura łącznie wyniosła ponad 21 zł (niepełny okres). 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies