forumnju z rachunkiemusługiBardzo Wolny internet

Bardzo Wolny internet

 

Bardzo Wolny internet (2023-01-22 20:36)

to jest odpowiedź na post:

Mam bardzo wolny internet 

</div><div>
</div><div>Masz bardzo wolny internet bo korzystasz z nju. Sprawdź innych operatorów i rozważ zmianę. Co komu po dużej paczce GB skoro prędkość jak w nju?
</div>

~gość1674416058793

 

Bardzo Wolny internet (2023-01-23 21:49)

to jest odpowiedź na post:


Masz bardzo wolny internet bo korzystasz z nju. Sprawdź innych operatorów i rozważ zmianę. Co komu po dużej paczce GB skoro prędkość jak w nju?

A może wyczerpał limit albo jest problem z telefonem, jakby tak za każdym razem zmieniać operatora, jak internet  zwalnia, to operatorów by brakło :) Mam nju i mi wszystko działa. Najpierw trzeba sprawdzić co jest przyczyną u operatora. Sprawdzić internet w innym telefonie i opłacenie faktur, czy jest pakiet, a czasem wystarczy tylko wyłączyć i włączyć telefon.  Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 22:01 w dniu 2023-01-23]
 

Bardzo Wolny internet (2023-04-13 11:23)

Internet nie dziala a jak dziala to bardzo wolno.Tnie strony.Zgłaszaliśmy to wielokrotnie ale nikt nie chce pomóc bo twierdzą, że jest przeciążenie sieci i powinniśmy zainwestować w lepsze telefony.Ciekawe kto w tych czasach ma słabe? Co mnie obchodzi przeciążenie skoro płace to powinnam mieć swoją usługę w nie pół dnia bez zasięgu! to chore.Czas się pożegnać bo po co się wkur...

~justyna

 

Bardzo Wolny internet (2023-04-13 18:51)

to jest odpowiedź na post:

Mam nju i mi wszystko działa.


Też mam nju. I też mi działa. Ale nie powiem, że zawsze i wszystko.W jednej lokalizacji jest dobrze, w innej całkowity brak zasięgu.Niedawno w centrum dużego miasta pokazało się 5G a transfer było 1,5Mbps.I nie było to związane z wyczerpaniem pakietu...
Problemy są takie same jak u każdego operatora.

~gość1681404686816

odpowiedź

Bardzo Wolny internet | ~jeje (30.08.2022, 23:26)

Od kilku dni mam coraz wolniejszy internet w moim telefonie, chwilami całkowicie zanika, moja oferta to nju na kartę. Internet w telefonie muli, nie wczytuje stron,  bądźw trakcie oglądania filmu potrafi wyrzucić "brak połączenia" mimo pełnego zasięgu i LTE, przez kilka lat internet działał idealnie a od kilku dni tragicznie. DLACZEGO????
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników