forumnju z rachunkiemusługiBardzo Wolny internet

Bardzo Wolny internet

 

Bardzo Wolny internet (2022-08-30 23:26)

Od kilku dni mam coraz wolniejszy internet w moim telefonie, chwilami całkowicie zanika, moja oferta to nju na kartę. Internet w telefonie muli, nie wczytuje stron,  bądźw trakcie oglądania filmu potrafi wyrzucić "brak połączenia" mimo pełnego zasięgu i LTE, przez kilka lat internet działał idealnie a od kilku dni tragicznie. DLACZEGO????

~jeje

 

Bardzo Wolny internet (2022-09-02 10:35)

Mam identyczną sytuację na 4 telefonach. Na każdym nju na kartę. Nadszedł moment zamiany sieci bo są już dużo lepsze ceny 

~kamil

 

Bardzo Wolny internet (2022-09-02 19:26)

to jest odpowiedź na post:

Mam identyczną sytuację na 4 telefonach. Na każdym nju na kartę. Nadszedł moment zamiany sieci bo są już dużo lepsze ceny 

</div><div>
</div><div>A u mnie nju nadal szybsze od plusa i jego klonów. Play porównywalnie...
</div>

~gość1662139596981

 

Bardzo Wolny internet (2022-09-04 23:56)

to jest odpowiedź na post:

Od kilku dni mam coraz wolniejszy internet w moim telefonie, chwilami całkowicie zanika, moja oferta to nju na kartę. Internet w telefonie muli, nie wczytuje stron,  bądźw trakcie oglądania filmu potrafi wyrzucić "brak połączenia" mimo pełnego zasięgu i LTE, przez kilka lat internet działał idealnie a od kilku dni tragicznie. DLACZEGO????

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1662328563222

 

Bardzo Wolny internet (2022-09-04 23:57)

to jest odpowiedź na post:

Od kilku dni mam coraz wolniejszy internet w moim telefonie, chwilami całkowicie zanika, moja oferta to nju na kartę. Internet w telefonie muli, nie wczytuje stron,  bądźw trakcie oglądania filmu potrafi wyrzucić "brak połączenia" mimo pełnego zasięgu i LTE, przez kilka lat internet działał idealnie a od kilku dni tragicznie. DLACZEGO????

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1662328563222

 

Bardzo Wolny internet (2022-09-07 20:32)

Dzwoniłem na infolinię, obecne zakłócenia są spowodowane serwisem lub wymianą nadajników i mogą potrwać do końca września. U mnie ciężko z netem było przez  trzy dni dziś 7.09.22  działa normalnie, wszystko zapewne zależy od terminu prac w  danej miejscowości .

 

Bardzo Wolny internet (2022-09-08 21:37)

to jest odpowiedź na post:

Dzwoniłem na infolinię, obecne zakłócenia są spowodowane serwisem lub wymianą nadajników i mogą potrwać do końca września. U mnie ciężko z netem było przez  trzy dni dziś 7.09.22  działa normalnie, wszystko zapewne zależy od terminu prac w  danej miejscowości .

</div><div>
</div><div>W całym kraju wymieniają nadajniki?
</div>

~gość1662665848481

 

Bardzo Wolny internet (2023-01-21 20:29)

Mam bardzo wolny internet 

~arti

 

Bardzo Wolny internet (2023-01-21 20:50)

to jest odpowiedź na post:

Mam bardzo wolny internet 

I co zrobiłeś żeby był szybszy ? . Bo forumowicze nie mają takiej mocy żeby go przyspieszyć .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1674283694037

 

Bardzo Wolny internet (2023-01-22 20:34)

to jest odpowiedź na post:

I co zrobiłeś żeby był szybszy ? . Bo forumowicze nie mają takiej mocy żeby go przyspieszyć .
<div>

</div><div>O... następny anonimowy zasłużony forumowicz, ekspert od nic nie wnoszących odpowiedzi...</div><div>Na normalnym forum się dyskutuje. Tu albo się nic nie dzieje albo jak już ktoś ma problem to dostaje gów***ną odpowiedz " od forumowicza. Taki sam z ciebie forumowicz jak z pytającego!
</div>

~gość1674416058793

odpowiedź

Bardzo Wolny internet | ~jeje (30.08.2022, 23:26)

Od kilku dni mam coraz wolniejszy internet w moim telefonie, chwilami całkowicie zanika, moja oferta to nju na kartę. Internet w telefonie muli, nie wczytuje stron,  bądźw trakcie oglądania filmu potrafi wyrzucić "brak połączenia" mimo pełnego zasięgu i LTE, przez kilka lat internet działał idealnie a od kilku dni tragicznie. DLACZEGO????
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

68 gości i 0 zalogowanych użytkowników