forumnju z rachunkiemusługiBardzo Wolny internet

Bardzo Wolny internet

 

Bardzo Wolny internet (2022-08-30 23:26)

Od kilku dni mam coraz wolniejszy internet w moim telefonie, chwilami całkowicie zanika, moja oferta to nju na kartę. Internet w telefonie muli, nie wczytuje stron,  bądźw trakcie oglądania filmu potrafi wyrzucić "brak połączenia" mimo pełnego zasięgu i LTE, przez kilka lat internet działał idealnie a od kilku dni tragicznie. DLACZEGO????

~jeje

 

Bardzo Wolny internet (2022-09-02 10:35)

Mam identyczną sytuację na 4 telefonach. Na każdym nju na kartę. Nadszedł moment zamiany sieci bo są już dużo lepsze ceny 

~kamil

 

Bardzo Wolny internet (2022-09-02 19:26)

to jest odpowiedź na post:

Mam identyczną sytuację na 4 telefonach. Na każdym nju na kartę. Nadszedł moment zamiany sieci bo są już dużo lepsze ceny 

</div><div>
</div><div>A u mnie nju nadal szybsze od plusa i jego klonów. Play porównywalnie...
</div>

~gość1662139596981

 

Bardzo Wolny internet (2022-09-04 23:56)

to jest odpowiedź na post:

Od kilku dni mam coraz wolniejszy internet w moim telefonie, chwilami całkowicie zanika, moja oferta to nju na kartę. Internet w telefonie muli, nie wczytuje stron,  bądźw trakcie oglądania filmu potrafi wyrzucić "brak połączenia" mimo pełnego zasięgu i LTE, przez kilka lat internet działał idealnie a od kilku dni tragicznie. DLACZEGO????

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1662328563222

 

Bardzo Wolny internet (2022-09-04 23:57)

to jest odpowiedź na post:

Od kilku dni mam coraz wolniejszy internet w moim telefonie, chwilami całkowicie zanika, moja oferta to nju na kartę. Internet w telefonie muli, nie wczytuje stron,  bądźw trakcie oglądania filmu potrafi wyrzucić "brak połączenia" mimo pełnego zasięgu i LTE, przez kilka lat internet działał idealnie a od kilku dni tragicznie. DLACZEGO????

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1662328563222

 

Bardzo Wolny internet (2022-09-07 20:32)

Dzwoniłem na infolinię, obecne zakłócenia są spowodowane serwisem lub wymianą nadajników i mogą potrwać do końca września. U mnie ciężko z netem było przez  trzy dni dziś 7.09.22  działa normalnie, wszystko zapewne zależy od terminu prac w  danej miejscowości .

 

Bardzo Wolny internet (2022-09-08 21:37)

to jest odpowiedź na post:

Dzwoniłem na infolinię, obecne zakłócenia są spowodowane serwisem lub wymianą nadajników i mogą potrwać do końca września. U mnie ciężko z netem było przez  trzy dni dziś 7.09.22  działa normalnie, wszystko zapewne zależy od terminu prac w  danej miejscowości .

</div><div>
</div><div>W całym kraju wymieniają nadajniki?
</div>

~gość1662665848481

 

Bardzo Wolny internet (2023-01-21 20:29)

Mam bardzo wolny internet 

~arti

 

Bardzo Wolny internet (2023-01-21 20:50)

to jest odpowiedź na post:

Mam bardzo wolny internet 

I co zrobiłeś żeby był szybszy ? . Bo forumowicze nie mają takiej mocy żeby go przyspieszyć .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1674283694037

 

Bardzo Wolny internet (2023-01-22 20:34)

to jest odpowiedź na post:

I co zrobiłeś żeby był szybszy ? . Bo forumowicze nie mają takiej mocy żeby go przyspieszyć .
<div>

</div><div>O... następny anonimowy zasłużony forumowicz, ekspert od nic nie wnoszących odpowiedzi...</div><div>Na normalnym forum się dyskutuje. Tu albo się nic nie dzieje albo jak już ktoś ma problem to dostaje gów***ną odpowiedz " od forumowicza. Taki sam z ciebie forumowicz jak z pytającego!
</div>

~gość1674416058793

odpowiedź

Bardzo Wolny internet | ~kamil (02.09.2022, 10:35)

Mam identyczną sytuację na 4 telefonach. Na każdym nju na kartę. Nadszedł moment zamiany sieci bo są już dużo lepsze ceny 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies